Call of Duty: Vanguard sistem gereksinimleri ve kaç GB?

0
73

Herkesin pek yakından bildiği ve Activision Blizzard tarafından piyasaya sürülen Call of Duty: Vanguard, maalesef beklentileri karşılamazken bizde sizler için bu oyunun sistem gereksinimleri ve toplam kaç gb olduğu hakkında detaylar sunalım.

Büyük beklentileri olan ancak Activision Blizzard yıllık raporunda, Call of Duty: Vanguard’ın beklentileri karşılamadığını bildirdi. Bunun yanı sıra Blizzard, bir önceki mali yılda 50 milyondan fazla oyuncu kaybettiğini bildirmişti. Activision Blizzard içerisinde bulunan stüdyolardan Activision tek başına oyuncu sayısının üçte birini kaybetti ve bu doğrultuda 150 milyon oyuncudan 100 milyon oyuncuya kadar bir düşüş yaşadı.

Düşüşlerin yaşanması ve beklentilerin karşılanmaması konusunda Activision Blizzard’ın raporunda şu ifadeler yer alıyor: “Call of Duty, tüm zamanların en başarılı serilerinden biri olmaya devam ederken, Vanguard ne yazık ki beklentileri karşılamadı. Öncelikle bunun nedenini kendi uyguladığımız politikalara bağlıyoruz. Oyunun II. Dünya Savaşı ortamı oyuncu toplulukları tarafından pek ilgi çekmedi ve bu oyunda istediğimiz kadar yenilik sunamadık.

Önümüzdeki sürece bakacak olursak, oyuncuların oyun deneyimi geliştirmek istiyoruz. Bu kapsamda Call of Duty Modern Warfare II (2022) ve Warzone oyunlarını geliştiriyoruz. 3.000’den fazla kişiyle Call of Duty tarihinin en iddialı oyunu üzerinde çalışıyoruz. Şimdiye kadarki en başarılı Call of Duty serimiz olan Modern Warfare ortamına dönüş için çalışıyoruz. İki oyunun geliştirilmesi Infinity Ward stüdyosu tarafından yürütülüyor. ”

Öte yandan oyunu oynamak için ise şu özellikteki bir bilgisayara sahip olmanız gerekiyor.

İşletim sistemi: Windows 10 64-bit ya da Windows 11 64-bit (en son güncellemelerle)
İşlemci: Intel Core i5-2500K ya da AMD Ryzen 5 1600X
RAM: 12 GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 ya da AMD Radeon RX 580
Depolama: 61 GB
Yüksek çözünürlüklü materyaller için gereken depolama: 32 GB’a kadar

Eğer bilgisayarınız bu özelliklere yakın ise, sizler için bu oyunu oynamaya bir engel yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here