CS GO online turnuvalarına nasıl katılınır? CSGO nasıl katılırım?

0
68

Silahlı oyun denince ilk akla gelen oyundan birisi olan Counter-Strike: Global Offensive, özellikle çevrimiçi (Online) oyunlarda inanılmaz bir başarı elde etmiş durumda.

Bizlerde bu konuda CS:GO, son yılların en çok tutulan ve ilgi gören oyunu olduğu için çeşitli oyun kuruluşları da bol bol CS:GO turnuvaları düzenliyor. Hem oyun kuruluşları, hem de E-Spor turnuvaları ile ilgilenen markaların düzenlediği
turnuvalara pek çok E-Spor takımları katılıyor. Belki profesyonel olmasa da amatör bir CS:GO takımına sahip olabilirsiniz. Profesyonel olmasa bile amatör takımlarının katılımlarını kabul eden turnuvalar da bulunuyor.

Ancak katılan takımlar ve oyuncular amatör olduğu için turnuvaların ödülleri de genellikle ya olmuyor ya da küçük oluyor. Eğer yine de profesyonel olmak yolunda adımlar atmak istiyorsanız ve oyun yeteneğinizi sergilemek istiyorsanız
amatör turnuvalar sizin için güzel bir şans olabilir.

CS:GO Turnuvalarına Nasıl Kayıt Olunur? 2022

Turnuva düzenleyen markaları sosyal medya platformları aracılığıyla rahatlıkla bulabilirsiniz. Genellikle turnuvalar, internet siteleri üzerinden başvuruları kabul ederler. Ancak siz amatör turnuvalara katılacağınız için başvurunuzu bizzat organizatörlere ulaşarak da gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak turnuvalarda 5 as + 2 yedek olmak üzere kadro verilmektedir. Siz de takımınızın kadrosuna karar verdikten sonra takım adınızı, logonuzu ve kadronuzu turnuva düzenleyicilerine iletin.

Ardından turnuvada boş yer olup olmamasına göre katılımınız gözden geçirilecek ve eğer başvurunuz kabul edilirse turnuva tarihi ve yeri ile ilgili bilgi verilecektir. Unutmayın ki şuan profesyonel olan oyuncular da zamanında amatör turnuvalara çıktılar ve bu turnuvada kendilerini kanıtlayarak bugünlere geldiler. O yüzden CS:GO takımınızla bol bol turnuvalara katılmaya ve kendinizi geliştirmeye büyük önem verin.

Bu arada bu harika oyuna dair web sitemizde çok daha fazla haberi ve bilgilendirmeyi bulabilirsiniz. Çünkü CS:GO oyunlarına dair herşey bu oyun forumunda bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here