Call of Duty Mobile Ücretli Mi? Call of Duty Mobile Hakkında

0
128

Call of Duty Mobile Ücretli Mi? Ekim 2019’da ilk çıkış zamanında mobil oyun piyasasına bomba gibi giren “Call of Duty Mobile oynamak için bir ücret ödemem gerekiyor mu? Hangi platformlardan Call of Duty Mobile oynayabilirim? Call of Duty Mobile’nin kazandığı ödüller neler?” bu soruları sizler için araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Call of Duty Mobile Hakkında Bilgiler

Call of Duty Mobile TiMi Studios ve Tencent Games tarafından geliştirilmiş, Activision tarafından 1 Ekim 2019’da Android ve iOS için yayımlanmıştır. Daha sonra PC oyuncuları için emülatörlerle oynanabilir hale gelmiştir. FPS ve Battle Royale türünde olan Call of Duty Mobile serinin önceki oyunlarından birçok oynanabilir karakteri, haritayı ve oyun modunu barındırıyor ve oyuncunun tercihlerini karşılamak için farklı kontrol ayarları mevcut. Call of Duty Mobile, çıkış yaptığı ilk ayın sonunda 148 milyondan fazla indirilmiş ve 54 milyon dolar gelir elde ederek mobil oyun çıkışı tarihinde önemli bir yer almıştır ve Call of Duty Mobile, Haziran 2020 itibarıyla 250 milyon indirmeye ulaşmıştır. Call of Duty Mobile The Game Awards tarafından “2019’un En İyi Mobil Oyunu” ve BAFTA Oyun Ödülleri tarafından da “2019’un EE Yılın En İyi Mobil Oyunu” olarak seçilmiştir. Metacritic sitesinden ise Call of Duty Mobile 81 gibi yüksek bir puan elde etmiştir.Call of Duty Mobile Ücretli Mi? Call of Duty Mobile Hakkında

Peki Call of Duty Mobile Ücretli Mi?

“Call of Duty Mobile ücretli bir oyun mu?” sorusunun cevabı ise kısaca, hayır Call of Duty Mobile ücretli bir oyun değil. Call of Duty Mobile ücretsiz bir oyun ama “Oyun İçi Satın Alımlar” mevcut durumda. Yani Call of Duty Mobile oyununu ücretsiz olarak oynayabilmektesiniz ama oyun içi takviyeleri, kozmetikleri, yeni gelecek içerikleri ve Battle Pass’leri para karşılığında satın alabilmektesiniz.

Call of Duty Mobile Ücretli Mi? Call of Duty Mobile Hakkında

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Call of Duty Mobile hakkında yazdığımız bu yazımızın sonuna geldik. Eğer Forza Horizon 4 sistem gereksinimlerinin neler olduğunu yazdığımız bu yazımıza da bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here