Brawl Stars Nulls Modu Nedir? Ne İşe Yarar?

0
185
brawl

Bu yazımızda oldukça popüler bir oyun olan Brawl Stars oyunun nulls modu hakkında araştırmalar yaptık. Yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğimiz tüm yeni bilgileri sizlere sunduk. İşte Nulls Brawl hakkında tüm bilgiler!

Brawl Stars Hakkında Genel Bilgilendirme

Brawl Stars Supercell şirketi tarafından 15 Haziran 2017 gününde piyasaya sürülmüştür. Oyun kupa ve karakter sistemi üzerine kurulu bir oyundur. İlk başlarda çok fazla oyuncuya sahip olmayan Brawl Stars son zamanlarda dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri olmuştur. Oyunumuzda karakterler ile savaşarak kupa kazanıyoruz ve oyundaki gelişimimiz bir hayli hızlanıyor. Ne kadar çok karakteriniz var ise o kadar hızlı kupa kasıyorsunuz. Oyunda oyunculuğun yanında şans faktörü de çok önemli çünkü oyunda karakterler kutulardan şans eseri bir şekilde size çıkıyor.

Nulls Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars oyunun oyuncular tarafından yapılan ve geliştirilen Nulls Brawl online bir şekilde maça girebildiğiniz tek private server’dır. Brawl Stars’ın bu apk modu en çok kullanılan apk modudur. Nulls Brawl sınırsız elmas ve altın hilesinide içinde barındırır. Bu hilede size sınırsız kutu açma imkanı sağlar ve oyunda mevcut olan tüm karakterleri çıkarırsınız. Oyunun bu şekilde ne kadar eğlenceli olacağı da tabii ki size kalmış.

nulls brawl stars

Nulls Brawl Stars Nasıl Kullanılır?

Brawl Stars’ın bir apk modu olan bu modu nasıl kullanılır? Bu apk mod aynı gerçek Brawl Stars’da olduğu gibi bir matığı vardır. İstediğiniz zaman maça girip gerçek oyuncularla oynayabilirsiniz. Ayrıca bu apk modun içinde sınırsız elmas ve altın olması hesabınızı fullemeniz açısından size çok kolaylık sağlayacaktır. Apk mod içinde ayrıca tüm karakterlerin tüm kostümleride mevcuttur. İstediğiniz zaman her karakterin kostümü ile oynayabilirsiniz.

nulls brawl stars

Nulls Brawl Stars Nasıl İndirilir?

Nulls Brawl Stars’da birçok  oyuncunun merak ettiği bir sorudur. Bu apk modu nasıl indireceğinize gelecek olursak bu apk modu indirmenizi hiç tavsiye etmem. Çünkü herhangi bir yerden indirmeye çalıştığınız bu mod ile telefon, tablet, bilgisayar vb. cihazlarınıza virüs yükleyebilirler. Bu yüzden cihazlarınız sağlığı için indirmeyin. Okuduğunuz için teşekkürler. Brawl Stars Mutant Mod Apk Nedir? Nasıl Kullanılır isimli yazıyı buradan okuyabilirsiniz. İyi günler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here