Brawl Stars Yıldız Puanı Hilesi Nasıl Yapılır?

6
317

Brawl Stars Yıldız Puanı Hilesi nasıl yapılır gibi soruları bir çok Brawl Stars oyuncusu sormakta. Bu konuya bir açıklık getirmek adına sizlere bir yazı hazırladık. Her zaman söylediğimiz gibi piyasada hile yapıyorum diye geçinen birçok dolandırıcı bulunmakta. Aman sakın kanmayın!

Brawl Stars Yıldız Puanı Hilesi Yalanı!

Son zamanlarda birçok oyuncu Yıldız Puanı hilesi yapacağım denilerek kandırılıyor. İnternette o kadar fazla sahte web site oluşturulmuş ki bu konuda, saymaya gücümüz yetmez. Bu dolandırıcı şahıslar maalesef birçok kişiyi kandırmayı başarıyor. Siz siz olun asla hile yapacağını söyleyen kişilere inanmayın. Ayrıca 3. parti uygulamalar indirerek(APK) oyunun hileli şeklini oynamak isteyenler bulunmakta.

Brawl Stars Yıldız Puanı Hilesi Nasıl yapılır
3. parti uygulamalara(APK) asla güvenmeyin!

Bu 3. parti uygulamaların hiçbir şekilde güvenilirliği yoktur ve asla size tavsiye etmeyiz. Brawl Stars oyununun yapımcısı Supercell hile kullanımı hakkında ki soruları şu şekilde yanıtlamakta:

Oyuncuların ücretsiz elmas, altın veya savaşçı elde etmesini sağlayacak “hileler” yok. Sınırsız savaş kutusu verecek bir hile de yok. Son derece güvenli oyun sunucuları tarafından korunduğu için hiçbir araç ya da uygulama, oyuncuların Brawl Stars’daki kuralları değiştirmesini sağlamaz. Yine de oyunu istismar etme girişimlerini engellemek için sıkı çalışıyoruz. Sportmenlik, Brawl Stars’ın önemli değerlerinden biridir ve oyuncular oyunu kötüye kullanmaya çalıştığında en az sizin kadar biz de öfkeleniyoruz.

Hileli Brawl Stars Diye Bir Şey Var mı?

Evet bu tarz APK uygulamalar mevcut. Ancak bu uygulamalar Brawl Stars’a benzetilerek yapılmış olan oyunlar olduğu için asla gerçek Brawl Stars oyununda kullanılamaz. Ayrıca bu APK’ları asla kullanmanızı tavsiye etmeyiz. Çünkü nereden indirileceği belli olmayan bu uygulamalarda, kişisel verilerimizin korunup korunmadığı bilinmemekte. Unutmayın uygulamaya verdiğimiz izinler sayesinde bizim konumumuza, telefonda ki bilgilerimize(Kredi Kartı ve Banka Kartları Dahil) ulaşabilmeleri çok kolaydır. Bu yüzden asla 3. parti uygulamalara ve hile yapacağını söyleyen sahte web sitelere inanmayın. Brawl Stars Yıldız Puanı Hilesi yazımız beğendiyseniz yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Niçin Hile Yapmamalıyız?

Oyunlarda koyulan kurallar aslında sizin oyun deneyiminizi daha iyi hale getirmek için konulmuştur. Her istediğinize ulaştığınız taktirde bir oyundan asla zevk almayacağınızı bilmelisiniz. Ayrıca hile kullanan oyuncular hem kendilerini hem de diğer oyuncuları oyundan soğutmaktalar. Bu yüzden hile kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca yakın zamanda Brawl Stars İçerik Üreticisi kodları ile alakalı bir yazı paylaştık göz atabilirsiniz. Brawl Stars Yıldız Puanı Hilesi yazımızın sonuna geldik. Hepinize iyi oyunlar evde kalın 🙂

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here