Brawl Stars Tick – Karakter Rehberi ve İnceleme

0
153

Brawl Stars Tick, 4000 Kupaya ulaştıktan sonra Trophy Road ödülü olarak açılan bir kupa yolu karakteridir. Sağlığı düşüktür ve saldırısı, 2 saniye sonra veya bir hedef patlama yarı çapında iken patlayan üç adet bombadır. Super’i, en yakın hedefin peşinden koşan ve patlama üzerine yüksek sıçrama hasarı veren başını fırlatmasıdır. Gadgets’ı, yedek mayın, ilerlemesine ve tek bir madenin ardında kalmasına izin veriyor. İlk Yıldız Gücü, iyi yağlanmış, doğal olarak normalden daha hızlı iyileşmesini sağlar. İkinci Yıldız Gücü Otoma-Tick, ana saldırısının yeniden yükleme hızını% 10 artırıyor. Supercell oyunu sürekli destekleyen ve oynanışını güzelleştiren güncellemeler yayınlamaya devam ediyor.

 

Mini Mayınlar Saldırısı

Tick ​​saldırdığında, duvarlara üç mayın fırlatır. Bir hedef veya bir madene yakınsa patlayabilir ve orta derecede hasar verir. Bir mayının menzili içinde herhangi bir hedef yoksa, 2 saniye sonra patlayacaktır. Tick’s Super tamamen 9 mayın veya 3 tam saldırı ile hücum ediyor.

Yedek Mayın Aksesuarı

Tick, ana saldırısının ki ile aynı şekilde hareket eden tek bir mayının arkasına bırakır, rakibin üzerine ilerleyen mayın rakibin suratında patlar. Suyun üzerinden atlayamaz ve duvara fırlarsa kesintiye uğrayacaktır.

Brawl Stars Tick

Yıldız Güçleri

İyi Yağlanmış

Normalde, karakterler vurulduktan 3 saniye sonra sağlığı yenilemeye başlar ancak, Tick vurulduktan veya saldırılarını kullandıktan 1 saniye sonra sağlığı yenilemeye başlayacaktır.

Otoma-Tick Doldurma

Tick, ana saldırısını normalden daha hızlı yeniden yükleyerek daha fazla mayın atmasını ve düşmanları bölgeden uzak tutmasını sağlar.

Brawl Stars Tick İpuçları

  • Tick, oyundaki herhangi bir Brawler’ın en düşük sağlığına sahiptir. Aslında, başka bir Brawler’in düzenli saldırısı tarafından bir vuruşta ölebilen tek Brawler. Bu nedenle, düşman savaşçılarından uzak durmanızı tavsiye ederim. Duvarların arkasına saklanması ve oradan saldırı yapması en iyi taktiktir.
  • Tick, Snake Prairie ve Cavern Churn gibi maçlarda bulunabilecek geniş çalılık alanlarına karşı savunmasızdır . Bull ve El Primo gibi Brawlers çalılıktan çıkabilir ve yakınken Tick’i kolayca öldürebilir ancak, Tick çalı alanlarında bir avantajı vardır. Gadget’ı çalılarda kullanabilir ve başı, en yakın düşmanı hedef fark etmeden tespit eder ve ona zarar verir.
  • Eşyaları ortaya çıkaran oyun modlarında (örneğin, Gem Grab ve Siege), Tick, düşmanların Gems veya Bolts’a ulaşmasını önlemek için Barley gibi kullanılabilir .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here