Infinity Kingdom oyunu ile sonsuzluğu keşfet!

2
9159
Infinity Kingdom ile sonsuzluk

Infinity Kingdom ile sonsuzluğu keşfet! YOUZU(SINGAPORE)PTE.LTD. tarafından geliştirilen ve 28 Ocak 2021 tarihinde iOS ve Android için yayımlanan “Strateji ve MMO Oyunları” türünde olan oyunumuz Infinity Kingdom yeni krallarını ve imparatorlarını dünyasına bekliyor. Ayrıca oyunumuzu BlueStacks kullanarak bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz. Bilgisayardan nasıl oynayacağınızı bilmiyorsunuz? Yazımızın devamında sizler için yazdık. Herkese keyifli okumalar. İşte detaylar!

Infinity Kingdom ile sonsuzluğu keşfet!

Çinli oyun şirketi YOUZU(SINGAPORE)PTE.LTD. tarafından geliştirilen ve yayımlanan oyunumuz Strateji ve MMO oyunları türündedir. Oyunun geliştiricisi ve yayımcısı olan YOUZU(SINGAPORE)PTE.LTD. stüdyosunun daha önce geliştirdiği oyunlar ise;

  • Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac
  • Forsaken World: Gods and Demons
  • The Rising Directory – Sengoku
  • Dynasty Scrolls

Sizde Infinity Kingdom dünyasında krallığınızı yönetmek ister misiniz? Bu oyunu BlueStacks kullanarak bilgisayarınızdan da kolayca oynayabilirsiniz.

Infinity Kingdom ile sonsuzluk

Infinity Kingdom oyununun özellikleri!

Infinity Kingdom, YOUZU şirketinin çıkardığı bu oyunda, savaşlar ve efsaneler içeren bir hikayeyi keşfedeceksin. Infinity Kingdom’da hedef, dünyanın kalbini ele geçirmek. Ayaklanan ve kendi ordularını kuran cüceler, dünyanın mutlak sahibi olmak için geliyorlar. Gerçek zamanlı bu strateji oyununda, kendini eski çağlarda, bir savaş arenasında gibi hissedeceksin. Cücelerin ordularının bitmek bilmeyen saldırıları seni şaşkınlığa uğratacak. Bu ordular, son teknoloji silahlarla donanmış ve dünyaya hükmetmek için yanıp tutuşuyor. Cücelerle başa çıkmak için sağlam bir ordu kurman gerekiyor. Bu orduda ejderhalardan tut, kutsal ruhlara kadar birçok yardımcıyı toplaman lazım. Farklı topluluklardan, güçlü figürleri bul ve orduna dahil et. Kaynakların hakimi olarak kendinizi diğer oyunculardan korurken bir yandan da Norheim topraklarını kötü gnomlara karşı savunmalısınız! Üç yıl önce gnomlar kuzey savunma hattını parçaladı ve mekanik ordularıyla savaşa girdi. Bu, oyundaki ilerlemenizi görselleştirecek ve krallığınızın genişlemesini görmenizi sağlayacaktır. Düşmanları kovmak, dünyayı kurtarmak ya da bir PVE seferini tamamlamak için savaşmaya hazırlar!

Infinity Kingdom

Bluestacks ile Bilgisayardan da Oynayabilirsiniz!

Oyunu dilerseniz bilgisayardan da oynayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise çok basit. Size verdiğimiz linkten Bluestacks uygulamasını bilgisayarınıza kurarak yüzlerce mobil oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden mobil oyunları oynamak size oldukça avantaj sağlayacaktır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here