Brawl Stars Yeni Efsanevi Amber Geliyor!

0
163
Brawl Stars Yeni Karakter

Supercell 2010 yılından bu yana mobil oyun dünyasında sevilen bir firma. En başarılı oyunları Clash of Clans, Hay Day, Boom Beach, Clash Royale ve Brawl Stars’tır. Fakat diğer oyunlara göre 2017′ de çıkmış olan Brawl Stars içerisinde bulunan oyun ve karakter çeşitliliğiyle oyuncuları kendine çekmeyi başarıyor. Aldığı devamlı güncellemeler ile çoğu oyuncunun dikkatini çekmeyi başarmış durumda. Oyun içerisinde 8 farklı oyun modu ve 15′ in üzerinde farklı karakter seçenekleri yer alıyor. Oyun devamlı olarak güncellendiği için karakter sayısı ve oyun modları artıyor. Gelin hem “Brawl Stars yeni karakter 2020 ve Brawl Stars yeni efsanevi (new brawler) kim?” ve diğer karakterlerine biraz göz atalım değerli okurlar.

Brawl Stars Karakterleri

Brawl Stars’ta 15’ten fazla karakter yer alıyor. Karakterler kendi aralarında 7 farklı değer alıyor. Bu değerler karakterlerin kutudan çıkma ihtimallerine göre belirlenmiş durumda. Bunlar en yaygından en nadire doğru şu şekilde ;

  • Yaygın Savaşçılar : 8- Bit, Shelly, Colt, Emz, Jessie, Nita, Bo, Tick, Bull ve Dynamike.
  • Nadir Savaşçılar : Poco, Rosa, El Primo ve Barley.
  • Süper Nadir Savaşçılar : Rico, Carl, Rico, Jacky ve Penny.
  • Destansı Savaşçılar : Bibi, Frank, Bea, Pam, Nani ve Pipper.
  • Efsanevi Savaşçılar : Leon, Crow, Spike ve Sandy.
  • Kromatik Savaşçılar : Colette, Surge ve Gale.

Evet şuan oyunda mevcut olan karakterler bu şekilde ama bu gün bahsedeceğimiz gibi yeni karakterler tanıtılmaya devam ediliyor.

Brawl Stars Yeni Efsanevi

Evet oyuncuların beklediği yeni efsanevi Brawl Stars’ın resmi sosyal medya hesaplarında da duyuruldu. Karakterimizin ismi Amber ve efsanevi düzeyinde bir karakter. Karakterimizin normal saldırı için tek bir barı bulunuyor ve saldırı tuşunu yönlendirdiğiniz yere doğru meşalesinden alev çıkartıyor. Süper yeteneği ise Barley gibi saldırıyı yönlendirdiğiniz yere doğru bir bomba atıyor. Attığı bombadan bir madde çıkıyor ve maddenin olduğu yere normal saldırı gerçekleştirirseniz bölge alev alıyor. Alev alan bölgede kalan çalılar yanıyor rakipler ise hasar alıyor.

 

brawl stars yeni efsanevi amber

 

Evet değerli okurlar bu gün ki yazımızda Brawl Stars yeni efsanevi karakteri olan Amber‘den bahsettik. Unutmadan Brawl Stars 3d gelecek mi adlı yazımıza göz atmayı unutmayın değerli okurlar bir daha ki yazı da görüşmek üzere.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here