CS GO Nasıl İndirilir?

0
140
CS GO nasıl indirilir?

CS GO nasıl indirilir? Çoğu bilgisayar ile oyun oynamaya başlamış kişi bu soruyu soruyor ve cevap arıyor. Bu sorunun çözümü basit olsa da eğer bu konularda bilginiz yoksa yardıma ihtiyacınız var demek. Biz sizi yardımcı olacağız.

Steam Nasıl İndirilir?

CS GO’dan önce Steam’i indirmeniz lazım, merak etmeyin yardımcı olacağız. İlk olarak Google‘ı açıyoruz. Arama motoruna Steam yazıyoruz. Sağ üst tarafta Steam’i yükleyin ifadesi olmakta. Tıkladıktan sonra Steam’i yükleyin‘e tıklayın ve indirmesini bekleyin. Bu sırada hadi kayıt olalım. Sağ üst tarafta giriş ifadesine tıklayın ve Steam’e katılın ifadesine tıklayın ve kayıt olduktan sonra indirdiğiniz Steam dosyasından giriş yapın.

Steam’den CS GO Nasıl İndirilir?

Arama motoruna Counter Strike Global Offensive yazıyoruz ve sonra indirin yazısına tıklıyoruz. CS GO normal olarak oynaması ücretsiz fakat bu sürümde çok fazla hile bulunmakta. Bu yüzden belli bir miktar para vermeniz lazım, bu versiyonuna Prime Status deniyor. Bu versiyonda Seçkin Duruma sahip hesaplarla eşleştirilir ve bu hesaplar, Seçkin Duruma özel hatıra ögelerini, öge düşürmelerini ve silah kasalarını elde etmeyi sağlamakta. Bana kalırsa vereceğiniz paraya değer.

csgo nasıl indirilir

Oyun Modları

Klasik: Rekabetçi

Bu, Counter-Strike’ın en çok oynanan oyun modudur. Bu oyun modunda rekabetçi haritalarında 2 takım ve bu takımlarda beşer kişi bulunmaktadır. 30 turluk bu oyun modunda 16 olan takım, maçı kazanmakta. Haritalarda 2 bomba kurma alanı, saldıranlar ve savunanlar bulunmakta. Her kazandığınız maçta oynadığınız puanlar ile (Öldürmeler, Asistler, Ölüm ve yıldızlar) rütbe atlamaktasınız. En düşük rütbe Silver 1 ve en yüksek rütbe ise The Global Elite olmaktadır. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için CS GO Rank sistemi ile ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

Klasik: Basit Eğlence

Bu oyun modu Rekabetçi modunu oynamaya korkanlar için alıştırma yapmak için uygun. Basit eğlence modu rekabetçi moduna göre daha basit ve bu modda kaybedeceğiniz bir şey yoktur.

Yıkım

Yıkım modun da , hızlı süren ve küçük haritalar içerisinde tek bir bombalama alanına saldırmak ve savunmak için oynarlar. Maç başında her oyuncu belirli bir silah ile başlar  eğer bir adam öldürmeyi başarabilirler ise bir silah sırasında ilerlerler. Eğer bir mücadeleye varsanız, bu mod tam size göre, tam gaz ileri!

Silah Yarışı

Silah yarışı, bu mod da oyuncular adam öldürdüklerinde anında yeni silah kazanırlar ve oyundaki her silahı alabilmek için bir yarışırlar. Son silah olan altın bıçak ile, bir leş çıkartıp maçı kazanan bir kişi olur.

Ölüm Maçı

Bu mod da Rekabetçi haritalarında rastgele yerlerde doğarlar ve istedikleri silahlarla bir yarışa girerler. Bu oyun modunun asıl amacı Rekabetçi moduna girmeden önce ısınmak için bulunmakta.

Yoldaş

Bu mod Rekabetçi haritalarının sadece bir bomba kurma alanlarının bulunduğu ve takımlarda 2 kişi bulunduğu oyun modu olmakta. Yoldaş oyun modunda Rekabetçi modunda ki rütbe sistemi bulunmaktadır. Bu oyun modunda ise 9 olan takım kazanmakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here