CS GO Oyun Bulmuyor Sorunu Çözümü!

0
250
CS GO oyun bulmuyor

CS GO oyun bulmuyor hakkında ve CS GO maç bulmuyor konusunda birçok soru internette ve diğer medya tarzı uygulamalarda soruluyordu bizde bu arkadaşlarımızın sorununa çözüm olması amacıyla bu yazıyı hazırladık. Forumlarda da görülen detaylar için önemli taktikler verdik. Şimdi detaylara geçelim.

Yaşanan Sorunlar

Bazı arkadaşlar oyuna girerken maç bulma konusunda sorunlar yaşıyor bunlardan en basit olanı ise oyuna girerken çok rütbe farkınızın bulunduğu oyuncular ile oyuna girebilmeniz için beş kişi ile net olarak gruplar oluşturarak rekabetçi girebiliyorsunuz diğer türlü maç bulmuyor. Bazı zamanlar ise üçüncü parti yazılım kullanılıyor denmesi üzerine sizi maça bağlamıyor. Bu sorun ise yeni güncelleme sonucu olan bir bug olarak nitelendiriliyor. Oyunu açıp kapayınca düzeliyor. Ancak zor olan sorun ise bağlantı konusunda hata veriyor ve 20-30 dakika beklemenize rağmen oyun sizi bağlamıyor hata veriyor ve ana menüye geri atıyor. Bizde bu soruna hem genel olarak bir çözüm yolu bulmayı hem de alternatif yolları göstermeyi amaçladık.

CS GO oyun bulmuyor
CS GO oyun bulmuyor

CS GO Oyun Bulmuyor Çözüm Yolu

Basit bir deneme bazen iş yapabiliyor bu nedenle oyunu bir daha yeniden başlatmayı denemelisiniz. Eğer bu yöntemi denemenize rağmen hiçbir fark oluşmadıysa Steam içerisine girip oyun dosyalarını doğrulamanız gerekmektedir. Bu işlem için ilk adım olarak kütüphanenize girip CS GO üzerine sağ tık basarak özellikler kısmını açmalısınız. Sonra burada bulunan kısımda üçüncü sırada olan yerel dosyalar kısmına girmelisiniz. Burada dosya bütünlüğünü doğrula seçeneğini seçmelisiniz daha sonra kısa bir süre sonra işlemi tamamlar ve yeniden oyuna giriş yapıp test edebilirsiniz.

Alternatif Yollar

Ancak siz bu yöntemleri kullanmanıza rağmen oyun yinede düzelmiyorsa görev yöneticisinden ayrıntılar kısmına girip komple oyunu kapatıp deneyin. Oyunu yeniden açtığınızda düzelmemişse son çare olarak oyunu silip yeniden yüklemenizi öneririm. Onun dışında bir çözüm kalmamış olacak ama yeni bir güncelleme beklemekte bir çözüm sayılabilir. CS GO oyun bulmuyor yazımızın sonuna geldik. Ayrıca CS GO TP kasma nasıl daha kolay yapılır hakkında olan yazımıza bakmanızı şiddetle öneririm kendinizi oldukça geliştirmenizi sağlayacaktır. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here