CS GO Texture Streaming Nedir? Ne İşe Yarar?

0
159
CS GO Texture Streaming Nedir?

Yeni oyun olan Valorant’ın çıkışı ile beraber CS GO’ya gelen güncellemeler de sıklaşmaya başladı. Bu güncellemelerden biri de CS GO Texture Streaming ismi ile geldi. Peki nedir bu Texture Streaming? Ne işe yarar ve bize ne gibi faydaları vardır? Gelin bunları detaylıca inceleyelim.

CS GO Texture Streaming Nasıl Kullanılır?

27 Haziran itibari ile gelen güncellemede oyuna birçok yenilik getirildi ve bunlardan birisi de Texture Streaming. Texutre Streaming’i nasıl kullanacağınız sorusunun cevabı ise şu şekilde. Oyuna girdikten sonra ayarlar kısmına gelip Görüntü sekmesinde Gelişmiş Görüntü başlığı altındaki kısımdan Texture Streaming’i Enabled duruma getiriyoruz. Bunları yaptıktan sonra Texture Streaming’i kullanmaya başlamış oluyorsunuz.

 cs go texture streaming nasıl açılır

Texture Streaming Ne İşe Yarar?

Cs Go Texture Streaming eski ekran kartına sahip olan ve donanımı güçlü olmayan oyuncular için getirilmiş bir ayardır. Bu ayar sayesinde oyun oynarken eğer güçlü bir donanıma sahip değilseniz sizin görmediğiniz kaplamaların yüklenmemesi sayesinde FPS artışı yaşayacaksınız. Bu ayarın gelmesi birçok oyuncu için iyi oldu. Yüksek ve güçlü donanımlara sahip olmayan birçok oyuncu bu ayar sayesinde çok düşük FPS’lerden biraz daha iyi duruma yükselecek ve oynanış zevkini daha çok alacak.

27 Haziran Gelen Diğer Güncelleme Notları

27 Haziran itibari ile gelen güncellemeler sadece Texture Streaming ile sınırlı değil. Bu muhteşem özelliğin yanında oyuna birkaç yeni şey daha eklendi ve 2 yıldır süregelen bir Bug düzeltildi. Gelen güncelleme notları şu şekilde. Ana menüdeki arka planı değiştirebilme özelliği getirildi. Bunu Görüntü Ayarları kısmından en üstteki arka plan görünüşü kısmından ayarlayabilir ve oyundaki haritalardan seçebilirsiniz. Bir diğer güncelleme ise C4 patlamasına ölen oyuncular artık sağ üst kısımda küçük bir patlama simgesi ile gösterilecek. Ayrıca oyuna yepyeni bir çıkartma kapsülü getirildi. İçinde çok güzel çıkartmalar bulunan bu kapsülü 6,85 TL’ye alabilir ve yeni bir çıkartmaya sahip olabilirsiniz. Bu güncelleme paketinde Texture Streaming’den sonra en önemli şey ise birçok haritada bulunan mavi kapı önünde takım arkadaşınızın üzerine flash atmanız durumunda flash’ın kapının içinden geçmesi ve diğer taraftaki oyuncuları kör etme bug’unun kaldırılmış olması. Aynı zamanda üzerinize herhangi bir bomba atılması durumunda karakterin aniden durması da kaldırıldı. Steam yaz indirimlerinde Fps tarzı bir oyun almak istiyorsanız tavsiye ve incelerimizin bulunduğu yazıyı kontrol etmeyi unutmayın. İyi oyunlar Oyunoxs okurları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here