CSGO Tag Alma İşlemi Nasıl Yapılır? Güncel 2020

0
289
CSGO tag alma

CSGO tag alma çoğu CS oyuncusu tarafından merak edilen ve yapılması konusunda sorun yaşanan bir durumdu. Bizde sizin çektiğiniz sıkıntıları çözmek üzere genel bir araştırma yaptık. Sizlere grup sistemini ve diğer kısımlarını anlattık. Şimdi CSGO tag alma yazısının detaylarına geçelim.

CS GO Grup Sistemi

Genel anlamda oyuncuların çoğu oyun platformu olarak Steam kullanıyor. CS oynayanlar bilir ki Steam yapımcıları ile CS yapımcıları aynı firma yani Valve şirketi tarafından yapılıyor. Bu nedenle sistemsel olarak CS Steam ile entegre olarak çalışan bir yapıya sahip. Sizin kullanıcı adınız ve hesabınız Steam ile bağlantılı olarak yapılıyor ve arkadaş listeleri buna uygun olarak çalışıyor. Grup sistemi de aynı arkadaşlık sistemi gibi Steam üzerinden yapılan bir biçime sahip. İlk olarak Steam üzerinden grup oluşturma ve arkadaşları davet etme kısmından yapılıyor. Grubun ayarlarını ayarladıktan sonra grup ismi ve fotoğrafını belirleyip gruplardan birçok oyuncu ile oyunlar oynayabiliyorsunuz. Birden fazla gruba katılıp ünlü içerik üreticilerinin yapacağı etkinliklere katılabilirsiniz.

CSGO tag alma
CSGO tag alma

CSGO Tag Alma 

İlk kısım olarak bir grup oluşturmalı veya bir gruba katılmalısınız. Katıldığınız veya kurduğunuz grubun bir tagı olmalı ya da diğer adı ile etiketi olmalı. Eğer yok ise ve grup başkasınınsa bir şey yapamazsınız. Ancak grup sizin ise ayarlar kısmına girip grubunuza bir tag oluşturabilirsiniz. Bu tagları oluşturduktan sonra aktif etme işlemi için oyuna girmeniz gerekmektedir. Oyuna giriş yaptıktan sonra ayarlar kısımına girmelisiniz. Ayarlardan oyun ayarlarına girip takım kısmına giriş yapıyorsunuz. Daha sonra ise takım kısmında bulunan Steam klan etiketi yazan seçeneklerden hangi grubun tagını kullanmak istiyorsanız onun etiketini seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde maç ve faklı oyun modlarında adınızın önünde bulunarak sizi temsil edecek. Bu nedenle adınızın önüne saçma sapan gruplarda bulunan dandik tagları kullanmayın ve kullandırtmayın. Daha fazla CS GO hakkında yazı istiyorsanız yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

CSGO tag alma yazımızın sonuna geldik. Ayrıca CS GO Rate ayarları hakkında olan yazımıza bakmayı unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here