League of Legends 4K Wallpaper Bulma (Kolay Yol)

0
142
League of Legends 4K Wallpaper Bulma (Kolay Yol)

League of Legends 4K Wallpaper Bulma (Kolay Yol)? Pek çoğumuzun oynadığı League of Legends’ta sevdiğimiz bazı karakterlerin görselleri veya kostüm görselleri çok hoşumuza gidiyor ve bunları bilgisayarlarımızda da duvar kağıdı (Wallpaper) olarak kullanmak istiyoruz. “Peki bu 4K duvar kağıtlarını nereden bulabiliriz? Nereden kolayca indirip kullanabiliriz?” bu soruların yanıtları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Herkese keyifli okumalar.

League of Legends 4K Wallpaper Bulma (Kolay Yol)

League of Legends 4K duvar kağıdı için yapabileceğiniz 2 yol bulunmakta. İlki internet sitelerinden indirip kullanmak ya da League of Legends’ın kendi duvar kağıdı ve ekran koruyucu uygulaması olan “League Displays” adlı programı kullanmak. Biz sizler için iki yolu da araştırdık ve yazdık. İlk olarak internet sitesinden başlayalım;

League of Legends 4K Duvar Kağıtları (İnternet Siteleri)

League of Legends 4K duvar kağıtları bulabileceğiniz siteler mevcut. Birkaç siteyi sizler için aşağıya yazdık, bu sitelerden 4K duvar kağıtları bulabilirsiniz;

 1. uhdpixel.com
 2. wall.alphacoders.com
 3. wallpapermemory.com
 4. wallpapercave.com
 5. wallpaperaccess.com

İstediğiniz şampiyonların görsellerini, kostüm görsellerini ve çizerlerin yaptığı çizimleri 4K olarak bulabilir, indirebilir ve kullanabilirsiniz.

League of Legends 4K Wallpaper Bulma (Kolay Yol)

League of Legends 4K Duvar Kağıtları (League Displays)

League of Legends’ın resim uygulaması olan League Displays’i kullanarak hem duvar kağıtları hem de ekran koruyucuları bulabilir ve kullanabilirsiniz. Peki League Displays nasıl indirilir? Nasıl kullanılır?

 1. LoL Görüntüleri adresine giriş yapınız.
 2. Kullandığınız (MAC ya da Windows için) platforma göre seçerek, indiriniz.
 3. League Displays’i kurun.
 4. Hizmet Şartlarını kabul edin.
 5. “LoL Görüntüleri güncelleniyor” diye bir pencere açılacak, indirme işleminin bitmesini bekleyiniz.
 6. LoL Görüntülerini güncellendikten sonra üst taraftan “Koleksiyonlar, Champions, Runeterra, Esports ve Fan Art” sayfaları bulunmakta. Bu sayfalardan istediğiniz duvar kağıtlarını bulabilirsiniz.
 7. Bazı resimleri sadece ekran koruyucu olarak bazılarını ise hem ekran koruyucu hem de duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Bunlara dikkat edin ve resimleri seçiniz.
 8. Resimleri seçtikten sonra üst taraftan “Sonlandır” seçeneğine tıklayınız.
 9. Seçtiğiniz duvar kağıtlarını gözden geçirin ve “Etkinleştir” seçeneğine tıklayınız.
 10. Ayarlardan “Duvar kağıdı değiştirme sıklığını veya Ekran koruyucu değiştirme sıklığını” gibi ayarları kullanarak özelleştirebilirsiniz.

League of Legends 4K Wallpaper Bulma (Kolay Yol)

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, League of Legends için 4K duvar kağıdı bulma yolları bu şekildeydi. Umarım işinize yaramıştır. Eğer Epic Games Store’un ücretsiz olarak dağıttığı oyunları bilmiyorsunuz, bu yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here