LOL Maç Geçmişi Nasıl Bakılır? Tüm Detaylar

0
187
Lol 10.26 Yama Notları

LOL maç geçmişi hakkında yeni başlayan oyuncular tarafından çok fazla soru geliyordu. Bizde sizin sorularınızı yanıtlamak için bu yazıyı hazırladık. Genel anlamda oyun içerisinde son durumunu anlamak ve oynanışı geliştirmek isteyen oyuncular için detayları başarılı bir biçimde anlattık.

LOL Maç Geçmişi Hakkında Önemli Bilgiler

Maçlarınızı yaptıktan sonra bazı detayları arkanızda bırakabiliyorsunuz. Siz fark etmeseniz bile sonradan aklınıza gelen detaylar size fayda sağlayabiliyor. Siz maç detaylarına ulaşmak için oyun içerisinde bulunan kısımdan yapabiliyorsunuz. Ancak buradan kullandığınız seçenekler ile yeterince bilgi alamıyorsunuz. Hem de diğer oyuncuları analiz edip onlara göre oynama imkanı için oyun içerisinde bulunan sistem neredeyse hiçbir işinizi görmeyecektir. Diğer insanların oyunları hakkında yani onların LOL maç geçmişi hakkında detaylı bilgi almak için üçüncü parti yazılımlar yüklemeniz gerekmektedir ya da tarayıcı siteleri üzerinden bulma imkanına sahipsiniz. Kendi bilgilerinizi çeşitli siteler ile paylaşma konusunda hiç kimseye bir güvence veremeyiz. Bu nedenle kullanacağınız siteyi ya da yazılımı size bırakıyorum.

LOL maç geçmişi
LOL maç geçmişi – LOL maç geçmişi – LOL maç geçmişi

Kolay Yöntem ile Bakma

Bu yöntem ile diğer oyuncuların ve kendinizin detaylı bir biçimde bilgilerine ulaşamıyorsunuz. Genel anlamda bilgi almak isteyenler için uygun olabilir. Bunun için oyun içerisinden kariyer kısmına giriş yapmalısınız ve buradan karşılaşma geçmişine girip hangi tür maçları oynadığınız ve genel anlamda bulunan maç değerlerini hasar oranlarını görebiliyorsunuz. Eğer başka oyuncuların istatistiklerine bakmak istiyorsanız profillerine girip aynı yolu izleyerek benzer detaylara ulaşabiliyorsunuz. Bu kısımda bulunan bilgiler ile oyuncular hakkında çok basit düşünceye sahip olabilirsiniz ama daha detaylı bilgiler için uzun yöntemi kullanmanız sizin için daha kullanışlı olacaktır.

Zor Ama Detaylı Yöntem ile Bakma

Bu kısımda anlatacağımız şeyler ekstra yazılım veya bir site aracılığıyla yapılmak gerektiği için bu tarz bir kullanım istemeyenler bu kısmı atlayabilir. Ekstra yazılım yüklerseniz bir oyuncu hakkında ne kadar totem kullandığı ve ağırlıklı oynadığı şampiyonlar dışında yalnız başına takılması hakkında önemli bilgiler elde edebiliyorsunuz. Hakkında koridoru ağırlıklı olarak kullandığını ve kötü bir oyuncu ise bunun hakkında detaylara ulaşabiliyorsunuz. Benzer bilgileri siteler üzerinden de bulabiliyorsunuz. Ben Blitz uygulamasını kullanıyorum ve tavsiye ederim ama kesin bir güvence veremem. Rün ve güçlendirme ayarları dışında eşya kasma yöntemi için en iyi seçenekleri size sunabilir. Ayrıca LOL Tam ekran yapma hakkında olan yazımıza bakmanızı tavsiye ederim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here