PC Oyun Tavsiyeleri? En İyi Oyunlar!

0
128

PC Oyun Tavsiyeleri? En İyi Oyunlar! Sürekli aynı oyunları oynamaktan ve aynı oyun isimlerini duymaktan bıktınız mı? O zaman bu listemiz tam size göre. Sizin için çok çeşitli oyunlar önerdik. Çoğu site aynı oyunları tekrar tekrar öneriyor, biz ise sizler için farklı ve az bilinen oyunları tavsiye ettik. Herkese keyifli okumalar.

PC Oyun Tavsiyeleri?

Evet arkadaşlar, sizler için 4 oyun ve bir oyun serisi (3 oyunluk bir seri) önerdik. Witcher 3, Skyrim, Assassin’s Creed, Call of Duty ya da Resident Evil gibi oyunlar yerine farklı ve az bilinen oyunları sizlere tavsiye ediyoruz. Önerilerimize başlayalım;

  • Bioshock Serisi: Hikaye anlatımı yönüyle oldukça övülen Bioshock özellikle serinin 2007’de çıkan ilk oyunu ve 2013’te çıkan son Infinite oyunlarıyla öne çıkmakta. Söylentilere göre ise serinin yeni oyunu geliştiriliyor.
  • GRIS: Bu oyun bir sanat eseri, adeta bir şaheser. 2018 sonunda çıkan Macera-Platform ve bulmaca türünde olan bu oyunun en öne çıkan özelliği ise çizimleri ve oyunculara anlatmak istediği. Ayrıca bu oyunda ölemiyorsunuz.

PC iyi oyun önerileri

  • ICEY: Benim en sevdiğim oyunlardan biri olan ICEY, 2016 yılında çıkış yaptı. Aksiyon, Hack and Slash ve Platform türünde olan bu oyunu oynayacaksanız ise kesinlikle anlatıcıyı dinlemeyin ve kendi kafanıza göre oynayın 😄.
  • Katana ZERO: Oynanış olarak “Hotline Miami” oyununun yandan görünüşlüsü olarak diyebileceğimiz bu oyunda hem sizin hemde düşmanlarınızın bir canı var. İsabet aldığınız zaman ölüyorsunuz. 2019 yılında çıkış yapan Katana ZERO aksiyon-platform türünde.
  • Transistor: Supergiant firmasının “Bastion” oyunundan sonra çıkardığı ikinci oyun olan Transistor hem anında savaş modu hemde tur üzerinden savaşma mantığıyla oynayabiliyorsunuz. 2014 yılında çıkan Transistor oyununun öne çıkan özellikleri ise müzikleri, karakterler arası etkileşimler ve çizimleri.

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, sizler için PC oyunları tavsiye ettik. Eğer Serious Sam 4 Oyunu Ne Zaman Çıkacak?” isimli yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here