Pubg Mobile Popülerlik Gizleme Nasıl Yapılır?

0
142
pubg mobile popülerlik gizleme

Bu yazımızda çoğu FPS türü oyunu sevenlerinde sevdiği bir oyun olan PUBG oyununun mobil versiyonu PUBG Mobile popülerlik gizleme açma bu konu hakkında araştırmalar yaptık. Yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğimiz tüm bilgileri sizler için bu yazıda derledik. İşte PUBG Mobile popülerlik gizleme ve nasıl açıp kapayabileceğiniz hakkındaki tüm detaylar!

PUBG Mobile Hakkında Genel Bilgilendirme

PUBG Mobile ekranınız herhangi bir yerine tuş atayarak ve o tuşlara basarak oynadığınız bir oyundur. Oyun Battle Royale (hayatta kalma) oyunudur. Oyun 100 kişi olarak başlar. Oyun alanı daraldıkça mavi bir gaz sizin canınızı götürür bu gazdan kaçarak alan içine girmeniz gerekmektedir. Oyunda birbirinden farklı haritalar ve oyun modları vardır. İstediğiniz haritada istediğiniz moda girip arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Bizim bugünkü konumuz olan oyunda popülerlik gizleme açma kapama hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. İşte PUBG Mobile popülerlik gizleme hakkındaki tüm bilgiler!

PUBG Mobile Popülerlik Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile popülerlik sıralama yapılarak haftalık aylık gibi sıralamalarda siz de ne kadar çok popülerlik varsa ona göre rakipleriniz ile bir sıralamaya girersiniz. Popülerlik olarak tavuk, uçak, motor gibi çeşitli yollayabileceğiniz ve alabileceğiniz itemler vardır. Bu itemler popülerlik puanınızı yükseltir. Bu sayede ne kadar çok bu itemlerden toplarsınız sıralamaya girme şansınız o kadar artar. Eğer popülerlik sıralamasına girmek istiyorsanız. Bol bol tavuk, uçak, motor vb. itemler toplamaya çalışın.

pubg mobile popülerlik gizleme

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme Nasıl Yapılır?

Şimdi asıl konumuza geldik. Popülerlik nasıl gizlenir. Popülerlik gizlemek kolay bir şey çok ayarı yok ama doğru yerlere baktığınızdan emin olun. Lobideyken profilinizin üstüne tıklayıp oyun isminizin yazılı olduğu yerin altındaki 3 çizgiye tıklayın. 3 çizgiye tıkladıktan sonra düzenle kısmını seçin. En altta olan bağlantılar kısmına gelip ayrıntılar kısmını etkinleştirilmiş ise kapatın ve böylece popülerliğinizi gizleyecektir. Kolay bir işlem olan popülerlik gizlemeyi siz de yapabilirsiniz. Tekrar açmak istediğinizde aynı adımları takip edip ayrıntılar kısmını “Etkinleştir” seçeneğini seçebilirsiniz. PUBG Mobile Liyakat Nasıl Yükseltilir? Liyakat Yükseltme Taktiği isimli yazıyı okuyabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Herkese iyi Günler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here