Among Us Imposter Olma Hilesi – Güncel 2020

2
422

Among Us Imposter olma hilesi son zamanlarda bir çok oyuncunun araştırdığı bir konu oldu. Imposter olma hilesi hakkında onlarca makale yazıldı, yüzlerce hile sitesi kuruldu ve birçok APK yazıldı. Biz de sizler için bu konuya açıklık getirmek üzere detaylı bir yazı hazırladık. Buyurun konuya geçelim.

Among Us Imposter Olma Hilesi – Nasıl Imposter Olurum?

Vampir-Köylü oyununu dijital ortama taşımış olan Among Us son zamanlarda oldukça popüler oyunlar arasında bulunuyor. InnerSloth tarafından 15 Haziran 2018 yılında piyasaya sunulan oyunun en eğlenceli kısmı Imposter olduğunuzda başlamakta. Bu yüzden bir çok oyuncu oyun boyunca Imposter olmanın hayalini kuruyor.

Among Us Imposter Olma Hilesi

Bilmeyen için Imposter “Sahte” anlamını taşıyan ve oyunda Crewate rolüne sahip kişileri kendini belli etmeden öldürmeye çalışan katil oyuncuya söyleniyor. Sizi en başından söylemeliyim ki Imposter olma hilesi kullanmanızı asla tavsiye etmem. Çünkü her oyunda olduğu gibi Among Us oyununda da hile kullandığınızda hem siz, hem de diğer oyuncular oyundan soğuyacaklardır.

Among Us Imposter Olma Hilesi Yaptığını İddia Eden Bir Çok Site Bulunuyor!

Öncelikle size söylemeliyim ki bu sitelerin %99’u yalan söylüyor. Ya size indirtmeye çalıştıkları dosyalarda trojen gibi casus yazılımlar veya bilgisayarınıza hasar verecek dosyalar bulunuyor. Sakın bu tarz sitelerin tuzaklarına düşmeyin. Bir de sosyal medya hesaplarında kendini takip ettirip 1 hafta sonra hileyi yapacağım diye oyunculara kandırmaya çalışan siteler var ki onlar aralarında ki en alfa siteler 🙂 Kesinlikle onların oyununa gelmeyin.

Evet Hile Yok Anladık Ama Nasıl Imposter Olma Şansımızı Artırabiliriz?

Bu tamamen şansa bağlı bir değişken. Şansınız yaver giderse art arda bile Imposter olabilirsiniz. Şansınızı artırmak için maalesef bir şey yapamazsınız. Ancak bu konu hakkında araştırma yaptığımda yabancı makalelerde bir kaç bilgi buldum. Ne kadar doğru oldukları bilinmez ama yine de denemekten zarar gelmez. İşte o taktikler bu şekilde:

  • Among Us oyununda Imposter olma olasılığı en yüksek renklerden biri kırmızı rengidir.
  • Oyun içi kullanıcı adınızı seçerken ilk üç harfinizin sessiz harflerden oluşmasını sağlayın. Oyunun içindeki yazılımsal algoritmalar size daha fazla Imposter olma şansı tanıyacaktır.
  • Imposter sayısının yüksek olduğu oyunları tercih edin. Bu sayede sizin de Imposter olma olasılığınız artacaktır.

Ayrıca Among Us arkadaş ekleme işleminin nasıl yapılacağı ile ilgili bir makale hazırladık. Göz atabilirsiniz. İyi oyunlar.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here