Brawl Stars 3D Gelecek mi?

0
151
Brawl Stars 3D

Brawl Stars 3D Gelecek Mi? Bugünlerde çok popüler bir oyun olan Brawl Stars bir izometrik bir açıdan oynadığımız MOBA türünde bir oyun. Brawl Stars oyunu için uzun zamandır 3D yani “3 Boyutlu” olarak oynanabilecek mi diye oyuncular tarafından soruluyor. Bizde sizler için bu haberleri araştırdık, toparladık ve yazdık. Ayrıca sizler için Brawl Stars 3D karakter modellerine bakabileceğiniz bir siteyi de buraya bırakacağım. Herkese keyifli okumalar.

Brawl Stars 3D Gelecek Mi?

Brawl Stars, yukarıda yazdığımız gibi bir izometrik açıdan oynanan bir MOBA oyunu. Oyuncular tarafından “Brawl Stars oyununu 3D olarak oynayabilecek miyiz?” diye sıkça soruluyor. Yabancı kaynaklardan topladığımız bilgilere göre ise maalesef şu an için Brawl Stars oyununun geliştiricisi olan Supercell firması bunu yapmayı düşünmediklerini belirtmişler. Brawl Stars oyununa resmi kaynaktan gelen bir 3 boyutlu destek olmadığı halde, bazı oyun modlayacıları Brawl Stars için 3 boyutlu olarak bir mod yayınlamışlardır. Bunu kullanmanızı tavsiye etmeyiz çünkü bu modlar resmi olmadığı iki seçenekle karşılaşabilirsiniz, bunlar;

  1. Brawl Stars çevrim içi olduğu için üçüncü parti bir yazılım kullandığınız için oyundan uzaklaştırabilirsiniz.
  2. APK indirdiğiniz için telefonunuza bir virüs bulaşma ihtimali bulunmaktadır.

Brawl Stars 3D Karakter Modellerini Nereden Bulabiliriz?

Brawl Stars karakterlerinin 3 boyutlu olarak bakmak istiyorsanız; “Brawl Stars 3D Models” yazarak aratın ve “Sketchfab.com” adlı siteden karakterlerin 3 boyutlu hallerine bakabilirsiniz.

Brawl Stars 3D Gelecek Mi

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, sizler için Brawl Stars oyununa 3D olarak oynanabileceğini araştırdık ve oyunun karakterlerinin 3 boyutlu modellerini nereden bulabileceğinizi anlattık. Eğer Serious Sam 4 oyununun çıkış tarihine bakmak istiyorsanız, bu yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

https://www.youtube.com/watch?v=tK9Eo88GPQE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here