Brawl Stars PS4 Hakkında Tüm Detaylar

1
261
Brawl Stars PS4

Brawl Stars PS4 ile alakalı olan konusu nedeniyle PS4’e çıkacak mı sorusu gündeme gelmişti. Brawl Stars oyunu bir çok mobil oyuncu tarafından severek oynanıyor. Bazı arkadaşlarımız daha rahat oynamak için kol yöntemini merak ediyorlardı. Bizde bu iki konuyu ele alacağımız ve bu konulara açıklık getireceğimiz bir yazı hazırladık. İşte tüm detaylar!

Brawl Stars PS4 Ne Zaman Çıkacak?

İlk olarak Supercell firmasının bu oyunun yapımcı ve yayımcı şirketi olduğunu biliyorsunuz. Bu firma genel anlamda oyunlarını Mobil platformlar için tasarlıyor. Örnek olarak Boom Beach, Clash of Clans, Clash Royale oyunları gösterilebilir. Bu firma açıklamalarında mobil oyunlar alanında ilerlemek ve yeni oyunlar yapmak istediği için oyunlarını sadece mobil platformlar üzerine çıkarıyor. Bu sebepten dolayı oyunları PS4 veya hiçbir  PS konsoluna çıkmayacak.

Brawl Stars PS4

 Kol İle Oynama

Genel anlamda Brawl Stars PS4 kolu ile oynamak isteyenler PUBG kolu satın aldığı zaman onu kullanarak Brawl Stars oynuyor. Daha pratik ve keyifli olduğunu düşünenler bu şekilde oynayabilir. İsterseniz kablosuz bir oyun kolu alarak (gamepad) telefonunuza bağlayıp oynayabilirsiniz ve kablo bağlanıyorsa kablolu olarak alabilirsiniz. Kötü yan olarak telefona ekstra bir alet bağlı olduğu için telefonun kullandığı enerji düzeyi artacağından şarjınız daha hızlı bitecek ve işlemci biraz zorlanacaktır. Diğer bir yöntem olarak bilgisayar üzerinden emülatör kullanarak oyuna girip bilgisayara bağlanan her kol ile oynayabilirsiniz. Ancak oyunu oynamaya başlamadan önce tuş ayarları kısmından ayarları kullandığınız kola göre ayarlamalısınız. Brawl Stars PS4 Kolu hakkında olan yazımızı beğendiyseniz yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Ayrıca Brawl Stars Nulls modu hakkındaki yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here