Brawl Stars Surge Karakter Rehberi ve İnceleme

0
176
Brawl Stars Surge

Brawl Stars Surge Karakter Rehberi ve İnceleme başlıklı bu yazımızda yeni gelmiş olan karakterimiz Surge hakkında detaylı bir inceleme yaptık. Genel anlamda özelliklerini, aksesuarlarını ve yıldız güçlerini derledik. Önemli taktik ve oynanış sistemlerini size anlattık. Karakter yapısını ve diğer karakterler ile uyumu yönünden bir değerlendirmede bulunduk. Güç dengesi durumunu ve düzeylerini belirledik.

Brawl Stars Surge Hakkında Genel Bilgi

Oldukça havalı bir rockçı ya da DJ havası verilmiş ve iri robotik karakterimiz genel anlamda parti, aksiyon ve eğlence düşkünü bir karakter olarak tasarlanmıştır. Gerek hareketleri gerekse tasarımı her şeyi net biçimde anlatmaktadır. Hafif Iron Man havası estiren bu karakter Kromatik olarak sınıflandırılmış. Bu karakterimiz kupa yolu ile değil savaş kutularından çıkartılarak elde edilebilir. Bu karakteri bir dövüşçü olarak nitelendirmişler. Ayrıca karakterimizin açıklaması şu şekildedir:

Parti manyağı, eğlence kaynağı Surge, düşmanlarına isabet ettiğinde dağılan bir enerji içeceği atıyor. Süper özelliği istatistiklerini üç aşamada yükseltiyor ve harika vücut parçaları ekliyor!

Brawl Stars Surge Karakter Rehberi ve İnceleme

Savaş Suyu Saldırısı (Normal Saldırısı)

Düşmanlara çarptığında ikiye bölünen bir su atar. Doldurma hızı yavaş olmasına rağmen menzili normaldir. Hasar olarak 1120 hasar vererek güzel bir hasar değerine sahiptir. Çoğu yerlerde yani kalabalık arasında gayet iş yapabilecek bir harekettir.

Parti Numaraları (Süper Saldırısı)

Surge süper gücünü her kullandığında bir geliştirme kat etmektedir. Bunun sonucu istatistikleri artmaktadır. Bir maçta en fazla üç yükseltme yapabilmektedir. Eğer karakter ölürse bu yükseltmeler kalkar ve eski haline döner. 1. aşama hareket hızını artırır. 2. aşama silahının menzilini artırır. 3. aşama ise temel saldırısı isabet ettiğinde normalde ikiye bölünürken altıya bölünmeye başlar.

 Elektrik Atlaması Aksesuarı (Gadgets)

Karakter 7. seviyeye ulaştığı zaman savaş kutularından düşer. Her maç üç kez kullanma hakkınız vardır. özelliği ise Surge devrelere aşırı yükleme yapar ve kısa bir mesafeye ileriye ışınlanır.

Brawl Stars Surge Karakter Rehberi ve İnceleme

Maksimum Etki! (Yıldız Gücü)

Karakter 9. seviyeye ulaştığı zaman savaş kutularından düşer. Etkisini maç boyunca sürdürmeye devam eder. Surge’ün bir saldırısı duvara çarptığında veya menzili bittiğinde ikiye bölünür.

Surge Karakteri İpuçları

  • 3100 sağlığı ve yavaş hareket hızı onu daha ortalama bir düzeyde tutuyor.
  • Dövüşçü olarak gayet başarılı olduğu için bir vs bir atarken kazanma ihtimaliniz yüksek.
  • Neredeyse tüm keskin nişancı (sniper) ve destek karakterleri ile uyumlu oynanabilir.

Ayrıca Sprout hakkında yazdığımız yazıya bakmanızı tavsiye ederim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here