Call Of Duty Mobile Fiziksel Bağlantı Avantajı

0
134
Call Of Duty Mobile Fiziksel Bağlantı Avantajı

Call Of Duty Mobile Fiziksel Bağlantı Avantajı Görevi Nasıl Yapılır? Fiziksel Bağlantı Avantajı Ödülleri Nedir? Sorularının cevapları için bu konuyu araştırdık ve hazırladık.

Call Of Duty Mobile Fiziksel Bağlantı Avantajı Görevi Nasıl Yapılır?

Sezonluk güncellemeler ile birlikte gelen şaşırt ve korku görevi oyuncuların çoğunu zorlamıştır. Bu zorlayıcı görevlerde 20 düşman öldürmek şarttır. Zor bir görev olduğundan dolayı Call Of Duty Mobile oyuncuları bu duruma sitem ederek yeni gelen özellik ile bu gibi görevleri yapmaları daha kolay olmuştur. Gelelim ”Call Of Duty Mobile Fiziksel Bağlantı Avantajı Görevi Nasıl Yapılır?” sorumuza. Öncelikle bu ek işlevselliği aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bunun için görev ekranından çıkarak teçhizat ekranına gitmeniz gerekiyor ve teçhizat ekranına girdikten sonra ekranın sağ alt kısmında yer alan simgeye tıklıyoruz. Karşınıza çıkan pencereden tam donanımlı avantajını açmanız gerekiyor. Bazı oyuncularda açık olabilir ancak açık olmayan oyuncularda ise oyun içi tecrübe birimini kullanması gerekiyor. Bu tecrübe yeri sizde az olabilir çünkü çok maç girmemişsinizdir. Bu tecrübe yerini bol bol maç girerek yükseltebilirsiniz. Bunları yaparak görevinizi hem kolay hem de güzel ödüller alarak bitirebilirsiniz.

Call Of Duty Mobile

Şaşırt Ve Korkut Görevinin Ödülü Nedir?

İlk önce tam donanımlı avantajını aktif edip oyuna girerek 20 rakibi öldürmeniz gerek. Bu şartları yaptıktan sonra direkt olarak ödülleri almış olursunuz. Bu görevlerin ödülleri ise 300 CP ve 4000 savaş biletidir. Oyun içi kostüm ve güçlendirmeleri satın alabildiğiniz para birimi olan CP oyuncuların en çok ihtiyaç duyduğu oyun parasıdır. Oyunun içinde sadece bu görevler yoktur ve bunun yanında farklı skin ve kostüm görevleri vardır. Hesabınıza silah skinleri ve kostümler almak için oyunu daha sık oynamanız gerekmektedir. Oyunu aktif oynayarak hem daha hızlı level atlarsınız hem de tecrübe kasmış olursunuz. Bu sayede deneyimli oyuncu olma yolunda ilerleyerek başarı elde edebilirsiniz.

Call Of Duty Mobile Oynanış

Call Of Duty Mobile Fiziksel Bağlantı Avantajını aktif etmiş oldunuz ve daha kolay görevleri yaparak ödül kazanabileceksiniz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Buradan League Of Legends Kaç Para Yatırdım? yazımıza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here