CS GO Ağına Bağlanılamıyor Hatası Güncel 2020

0
128
cs go ağına bağlanılamıyor

Cs Go da çıkan hatalara bir yenisi eklendi. CS GO ağına bağlanılamıyor hatasını alan oyuncular için ekibimiz bir araştırma yaptı ve bazı çözümler elde etti. Gelin CS GO ya hızlıca bir göz gezdirelim.

CS GO Nedir?

Tam adı Counter Strike Global Offensive (CS Küresel saldırı) olan Counter Strike serisinin en gözde oyunudur kendisi. Oyunun geliştirilmesinde, Valve ve Hidden Path Entertainment in katkıları vardır. Cs GO Ağustos 2012 de piyasaya sürülmüş, arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yerinden oyuncularla oynayabileceğiniz güzel bir oyundur. Her rekabetçi oyunda olduğu gibi bu oyunda da bazı yetenek grupları bulunur. İlk başladığınızda unrank(derecesiz) olarak başlarsınız. İlk 10 maçınızı oynadıktan sonra size uygun bir yetenek grubuna yerleştirilirsiniz. Artık oynadığınız maçlara bu yetenek grubundaki insanlar gelir. Liginizi yükseltmek artık sizin elinizde. Takım arkadaşlarınızla uyumlu hareket edip iyi geçinirseniz hızlıca yükseleceğinizin sözünü verebiliriz. Oyunda bir haritaya bağlı kalmaktansa diğer haritaları da oynayıp eğlenmenizi tavsiye ederiz.cs go ağına bağlanılamıyor

Cs GO Ağına Bağlanılamıyor Hatasının Nedeni

Böyle hatalar genelde Steam sunucularında meydana gelse de, zaman zaman kendi bilgisayarımızda olan hatalardan veya otomatik oyun içi oluşan bazı hatalardan kaynaklanabilir. Bu hata ile alakalı pek fazla Türkçe içerik olmadığından siz değerli oyuncular için yabancı kaynaklardan topladığımız bilgileri sizin için derleyip toparladık. Böyle hatalar hepimizin başına gelmiş olsada çözümünü birkaç adımda yapabiliriz.

Çözüm Yöntemleri

Öncelikle Steam programını çalıştırın. Steam kütüphanenizden CS GO üzerine sağ tıklayın ve ”Dosya Bütünlüğünü Doğrula” yı seçin. Steam dosyalarınızı tararken kapatmayın bu işlem biraz zaman alabilir. Bittikten sonra kontrol edin. Eğer sorununuz çözülmediyse telaş yapmayın. CS GO ağına bağlanılıyor hatası bulunduğu yerde varsa ”Çevrimdışı mod”u aktif edip öyle başlatmayı deneyin. Daha sonra Steam sekmesine geri giderek ”kullanıcı değiştir” ifadesine tıklayın ve giriş yapmayı deneyin. Eğer sorununuzu hala çözülmediyse büyük olasılıkla Steam program istemcisinden kaynaklı bir sorundur. Hatta direkt Steam’da da bir sorun olabilir. Bunu düzeltmek için tarayıcınızdan Steam’ın resmi sitesine giriş yapın. ”Profil Düzenle” den hesabınızda bir değişiklilik yapmalısınız. Bu herhangi bir şey olabilir. Fotoğraf veya biyografinizi değiştirmeniz durumunda  hesapta bir hareket olacaktır. Bu işlem bugdaki istemcinin düzelmesini sağlayabilir. Bu adımları yaptıktan sonra istemciyi kapatıp açarsanız sorununuz ortadan kalkmış olacaktır.

Umarım sorununuzu çözülmüştür. Cs go da eğlencenize Cs go surf serverlerinde devam edebilirsiniz. Oraya da bakmayı unutmayın. Esen kalın.

https://www.youtube.com/watch?v=ofoGdIlXSdE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here