CS GO İmzası Geçersiz Oyun Dosyalarına Sahip (Çözüldü)

0
144

Tekrardan selam Oyunoxs okurları. Bugünkü konumuz CS GO imzası geçersiz oyun dosyalarına sahip hatası olacak. CS GO’nun eskilere dayanan bu hatası ile günümüz oyuncuları hala karşılaşıyor ve buna net bir çözüm bulamıyor. Bu hatanın arkasında birçok iddia mevcut. Merak etmeyin, bu hatayı alanlar kesinlikle VAC BAN yememiştir. Endişelenmenize gerek yok. Bu hata ile karşılaşan birçok oyuncu var ve hala bir yanıt arıyorlar. Gelin sizinle detaylı bir araştırma yapalım ve bu hatanın çözümüne ulaşalım.

VAC Nedir? Nasıl Çalışır?

VAC ”Valve Anti Cheat” CS GO’nun da kullandığı bir hile koruma ve tespit sistemidir. 3. parti yazılımlar kullananların ya da hilecilerin yakalanmasını sağlamasını sağlar. Peki VAC nasıl çalışır? Bu sistemi bulunduran herhangi bir oyunu çalıştırdığınızda VAC, öncelikle bu oyun dosyalarında değişiklilik yapan bir program veya bir anormallik arar. Eğer dosyalara etki eden bir şey bulunursa VAC ban yersiniz. Bazı kullanıcılar ”Hile açmadım VAC ban yedim ne olacak?” gibi sorular sormaktadır. Hile açmadan veya dosyalara müdahale etmeden VAC ban yemezsiniz. Bu konuda yapacak bir şey yoktur. VAC ban sınırsız mı? VAC ban bir yanlışlık olmadığı sürece kaldırılmaz ve süresiz bir yasaklamadır. Hesabınız ban yerse artık VAC korumalı hiçbir sunucuya bağlantınız sağlanamaz. Bazen çeşitli hatalardan dolayı sistem yanlışlıkla ban atabilir. Bu gibi durumlarda desteğe bildirdiğinizde gerekli işlemler yapılır ve banınız kalkabilir.

CS GO imzası geçersiz oyun dosyalarına sahip

Çözüm Yöntemleri

Arkadaşlar bu başlık altında birkaç tane çözüm yöntemi göstereceğiz. Hepsi az çok birbiri ile bağlantılı. Olurda bir yöntem sizde çalışmazsa diğerini deneyebilirsiniz. CS GO imzası geçersiz oyun dosyalarına sahip hatasının çözümleri. Hadi vakit kaybetmeden çözüme geçelim.

1. Yöntem

Öncelikle CS GO nun kısayollarını kaldırın. Kütüphanenize gelip sağ tıkla Özelliklere girmelisiniz. ”Başlatma Seçeneklerini Ayarla” butonundan oyunun açılış parametrelerini kontrol edin. Bu alanda eğer bir şey yazıyorsa (-insecure veya başka bir şey) silin, boş kalsın. Daha sonrasında kaydedip oyuna girin, hata devam ediyor mu bakın.

2. Yöntem

Yine Özellikler kısmından Yerel Dosyalar sekmesine gelin ve Dosya Bütünlüğünü Doğrula’yı seçin. Varsa hataya sebep olan dosyalar silinip yerine güncel dosyalar inecektir. İşlem bitiminde oyuna girip testinizi yapabilirsiniz.

3. Yöntem

Oldu da bu yöntemlerin hiçbiri sizde sonuç vermedi. Yapmanız gereken tek şey Steam ile ilgili tüm dosyaları ve oyunları bilgisayardan kaldırmak(yapabilirseniz cmd den repair de olabilir) ve temiz bir kurulum gerçekleştirmektir. Bu sorununuzu kökten halledecektir.

Unutmayın eğer VAC Ban yediyseniz ona yapacak pek bir şeyimiz yok. Başka platformlarda gördüğünüz hile sistemlerine inanmayın. Kullanmayın, kullandırtmayın. Umarım bir yararı olmuştur. Ayrıca Pubg lite güvenlik kodu doğrulama hatasına da burdan bakabilirsiniz. Kendinize iyi bakın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here