Euro Truck Simülatör 2 Güncelleme Geldi! V1.37

0
153
Euro Truck Simülatör 2 Yeni Güncelleme İçerikleri Nedir?

Euro Truck Simülatör 2 Yeni Güncelleme İçerikleri Nelerdir? Neler Eklendi? Neler Değişti? Euro Truck Simülatör 2 oyununda 1.37 güncellemesi yani son gelen versiyon ile yeni gelen ve değişen özellikler hakkında bilgi vereceğiz.

Euro Truck Simülatör 2 Nedir?

Euro Truck Simülatör 2, Avrupa yollarında tır sürerek yeni mekanlar keşfederek  ilerlediğiniz bir simülasyon oyunudur. Amacımız yeni tırlar ve işçiler almak. Şirket kurup bu şirketi geliştirmek. Ayrıca oyunda gerçek hayattan bildiğimiz markaların lisansları alınmıştır. Mercedes Benz, Scania, Volvo gibi markalar örnek olarak gösterilebilir. Avrupa ülkelerinde gezerken yeni galerileri ve işçi bulma kurumlarını keşfedin ve yeni tırlar alın. Yeni bir şirket kurup işçi alın, kar miktarınızı artırın ve yeni garajlar satın alın. Oyunda tırlarınızın motorlarının modifikasyonlarını yapabilir, kendi isteğiniz üzerine özelleştirebilirsiniz. Oyunda trafik kurallarına dikkat etmeli ve diğer araçlara çarpmamanız gerektiğini unutmayın.

Euro Truck Simülatör 2 Yeni Güncelleme İçerikleri Nedir?
Modifikasyon menüsünden bir kesit

Euro Truck Simülatör 2 Yeni Güncelleme İçerikleri

Yeni gelen güncelleme 5 Mayıs 2020 Salı günü geldi. Yeni gelen bu güncellemede seslerin değişmesi ve yeni özelliklerin eklenmesinden bahsedeceğiz. Öncelikle sesler kısmından başlayalım. Eskiden beri Euro Truck Simülatör 2 oyununun kemik kitlesi oyunun ses kısımlarında eksiklerinin olmasından çok şikayetçiydi. Gördüğümüz kadarıyla oyunun yapımcısı FromSoftware bu uyarıları dikkate almış ve seslere güncelleme getirmiş. Oyun içi sesler olarak motor sesleri, dış dünya efektlerinin sesleri, korna sesleri başlıca değişen sesler arasında ve benim en çok hoşuma giden kısım ise tünel içerisinde olan seslerdi. Ayrıca detay içeren bir ses menüsü eklemişler, motor sesi ayarı ve sinyal ayarlarını örnek olarak gösterebilirim.

Euro Truck Simülatör 2 Yeni Güncelleme İçerikleri
Ses ayarları kısmından bir kesit

Diğer özellik herkesin beklediği bir yürüme özelliğiydi. Tam olarak gelmese de servis ekranında yürüyerek tırı inceleyebiliyorsunuz ve control tuşu ile eğilebilme imkanına sahipsiniz. Bana göre en  hoş özellik olan ise cam açma ve kapama özelliği oldu. Siz oyuna girdiğinizde cam özelliklerinin çalışması için birer tuş atamanız gerektiğini unutmayın. Her cam için hem açma hem kapatma olarak ekleyiniz. Ayrıca çoğu kişinin aklına gelen sorulardan biri olarak cam açıkken kafayı dışarı çıkartma olayına da açıklık getirelim. Normal halinde iken kafanızı cam kapalı olduğu zamanda çıkarabiliyorsunuz ama bu (g_cam_window_block 1) kodunu girerseniz cam sadece tam açıkken kafanızı dışarı çıkartabilirsiniz. Tabi 1 değerini 0.5 yaparsanız yarım açıkken de çıkarabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler ayrıca buraya sizin için bir ETS 2 nasıl crack yapılır adlı bir yazı bırakıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here