GTA 6 Trailer – GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

0
118
gta 6 trailer videosu

Rockstar Games tarafından yayınlanan Grand Theft Auto serisinin  son oyunu olan GTA 5 çok büyük bir ilgi gördü. Oyunun 2013 yılında çıkması ve sonrasında yeni oyunun hala çıkmaması oyuna olan ilgiyi de artırdı. İşte sizlere GTA 6 Trailer.

Grand Theft Auto

Grand Theft Auto, resmi kısaltması ile GTA, oyun programcısı David Jones ve Mike DaillyDan ve Sam Houser kardeşler ile oyun tasarımcısı Zachary Clarke tarafından yaratılan video oyunu serisidir. Seri adı büyük otomobil hırsızlığı anlamına gelmektedir. Oyundaki mekanlar Amerika’nın şehirlerinden etkilenilip yapılmıştır. Her oyunun kendine has hikayesi vardır. Oyuncular görevleri yaparak bu hikayeyi bitirmeyi çalışırken aynı zamanda serbest dünyada takılıp eğlenebilirler.  Serinin konusu genellikle Amerikan kültürünün komedi ile eleştirisi olsa da yetişkinlere yönelik doğası ve şiddet teması ile tartışmalara neden olmuştur. Her oyunun konusu suç dünyası üzerinde yükselmeye çalışan farklı ana karakterlere odaklıdır.

 gta 6 trailer yayınlandı

Yan karakterler genellikle ana karaktere ya da onun örgütüne ihanet eden veya ana karakterin ilerlemesini yavaşlatan karakterlerden oluşmaktadır. Video oyunu geliştiricisi DMA Design(Yeni adıyla Rockstar North) günümüzde on oyun ve dört geliştirme paketine sahip olan seriyi geliştirmeye 1997 yılında başlamıştır. Serinin üçüncü oyunu Grand Theft Auto III üç boyutlu grafikleri seriye kazandırmış ve bir dönüm noktası olması sebebiyle ilham kaynağı olduğu gibi serbest dünya aksiyon oyunlarının “Grand Theft Auto benzeri” adlandırılmasına neden olmuştur.

GTA 6 Trailer

GTA 6 trailer videosu resmi olarak yayınlanmamış olsa da oyuncular ve concept tasarımcıları tarafından geliştirilen birçok trailer videosu bulunmakta. Bu yazıda sizlere aralarında en iyi tasarlanmış olan concept trailer’ı koyduk. Resmi bir trailer videosu yayınlandığı zaman anında haberdar olmak için sitemizin e-bültenine abone olabilirsiniz.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

GTA 5’in çok iyi yapılmış bir oyun olması oyunculardan GTA 6 için büyük hype oluşturdu. Tabi ki böyle güzel yapılmış bir oyun olması durumunda büyük bir sistem gerektirecek. GTA 5 Sistem Gereksinimleri yazımıza da bakabilirsiniz. Şimdi gelelim GTA 6 ne zaman çıkacak sorusuna. Rockstar Games resmi bir açıklamada bulunmasa da oyunun en erken 2022-2023 yıllarında duyurulması bekleniyor. Tabi ki Rockstar Games bir sürpriz yapıp daha erken duyurmazsa. Sizleri GTA 6 Trailer Concept videosuyla baş başa bırakıyorum. İyi seyirler 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here