League of Legends Rell Yetenekleri Nedir? Yeni Tank Destek Şampiyonu!

0
156
Lol 11.3 yama notları yayınlandı

League of Legends Rell Yetenekleri Nedir? Yeni Tank Destek Şampiyonu! Riot Games popüler MOBA oyunu olan League of Legends’a eklenen son tank destek şampiyonu olan Rell’in yeteneklerini sizler için araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar. Geçtiğimiz günlerde oyuna eklenen son şampiyon olan Lol Yeni Şampiyon Viego Geldi! Mahvolmuş Kral Viego’nun Yetenekleri Açıklandı! yazımıza buradan bakabilirsiniz.

League of Legends Rell Yetenekleri Nedir? Yeni Tank Destek Şampiyonu!

İşte tank destek şampiyonu Rell’in yetenekleri;

  • Pasif- Kalıpları Kır: Rell çok yavaş saldırır ama hedefinin zırh ve büyü direncinin bir kısmını geçici olarak çalar ve çaldığı miktara bağlı olarak ilave hasar verir. Ayrıca Rell, birden fazla farklı rakipten direnç çalarak son derece dayanıklı hale gelebilir.
  • Q- Parçalayan Darbe: Rell mızrağını ileri doğru saplayarak kalkanları kırar ve isabet alan tüm rakiplere hasar verir (hasar, ilk hedeften sonra azalır). Eğer Rell E – Çekiş ve İtiş yeteneğiyle bir takım arkadaşına bağlıysa, o ve takım arkadaşı bu yetenekten isabet alan her bir şampiyon için can yeniler.
  • W1- Demirbazlık: Sert İniş: (Yalnızca binek üstündeyken kullanılabilir.) Rell havaya sıçrar ve bineğini ağır bir zırha dönüştürerek yok edilene ya da yeniden bineğinin üstüne binene kadar varlığını sürdüren devasa bir kalkan kazanır. Yere indiğinde etrafındaki tüm rakipleri havaya savurur. Rell, dönüşümü esnasında E – Çekiş ve İtiş ve R – Manyetik Fırtına yeteneklerini kullanabilir. Rell zırhlı haldeyken daha yüksek dayanıklılığa, düşük hareket hızına ve bir hareket hızı sınırına sahiptir. Dönüşümün ardından bu yetenek Demirbazlık: Binek Sırtı haline gelir.W2- Demirbazlık: Binek Sırtı: (Yalnızca zırhlı haldeyken kullanılabilir.) Rell ileri atılarak zırhını bir bineğe dönüştürür ve kısa süreliğine hareket hızı kazanır. Bir sonraki saldırısı esnasında hedefine hücum ederek ilave hasar verir ve onu omzunun üstünden atar. Rell, bineğinin üstündeyken hareket hızı artışı kazanır. Dönüşümün ardından bu yetenek Demirbazlık: Sert İniş haline gelir.

League of Legends Rell

  • E – Çekiş ve İtiş: Rell, zırhından bir parçayı manyetik olarak hedef takım arkadaşına bağlayarak ona yakınındayken ilave zırh ve büyü direnci sağlar. Rell bu yeteneği yeniden kullanarak bağı sonlandırdığında hem yakındaki hem de kendisi ve bağlı takım arkadaşı arasındaki tüm rakipleri sersemletir.
  • R – Manyetik Fırtına: Rell manyetik bir hiddetle patlayarak yakınındaki rakipleri kendine çeker. Ardından kendi çevresinde bir çekim alanı oluşturarak bir süreliğine yakınındaki rakipleri çekmeyi sürdürür. Bu alan, rakiplerin diğer eylemlerini engellemez.

League of Legends Rell Yetenekleri Nedir

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, sizler için League of Legends’ın son tank destek şampiyonu olan Demir İrade, Rell’in yeteneklerini sizler için araştırdık ve yazdık. Eğer bizi Instagram’dan takip etmiyorsanız; buradan Instagram sayfamıza gidebilir, paylaştığımız haberlerden anında haberdar olabilir ve paylaştığımız diğer gönderilerimizi de takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here