LOL RP Fiyatları Güncel 2020

0
125
LOL RP Fiyatları

Bugün sizler ile LOL RP Fiyatları  hakkında tüm detayları inceleyeceğiz. Oyun içerisinde bulunan seçenekleri belirleyip hepsinin genel anlamda ücretlerini yazacağız. Oyuna nasıl para yükleme işlemini yapacağınızı ve RP fiyatlarında bir değişiklik yaşanır mı? Bu soruları değerlendireceğiz.

LOL RP Fiyatları Ne Kadar?

Ben size LOL RP fiyatları gösterirken herhangi bir ticaret sitesinden değil LOL içerisinden olan fiyatları araştırıp yazımıza yerleştirdim. İlk olarak en ucuz olan paket ile başlayalım. Bu paket 400 RP karşılığı 16 TL olarak yapılmış ve bonus RP vermiyor. İkinci paket 800 RP karşılığı 32 TL olarak yapılmış ama 40 RP bonusu var. Diğeri 1600 RP karşılığı 64 TL olarak yapılmış ve 180 RP bonusu bulunmakta. Başka bir paket ise 3200 RP karşılığı 125 TL olmak üzere bonus 420 RP veriyor. Bir diğeri 5600 RP karşılığı 216 TL olmak üzere ekstra 850 RP bonus veriyor. Son paket ise 11000 RP olarak 400 TL fiyata ve ekstra 1800 RP bonusa sahiptir.

LOL RP Fiyatları

RP Nasıl Alınır?

İlk olarak kredi kartı olarak Visa, Master ve Amerikan ekspres kullanabiliyorsunuz. Diğer yöntemler olarak Paypal kullanabiliyorsunuz ve klasik olarak Riot Pin sistemini kullanma hakkınız var. Bu Pin kodlarını almak için çeşitli ticaret sitelerini ve İninal veya Papara kart gibi markaların uygulamalarını kullanabiliyorsunuz. Fiyat konusuna gelecek olursak her taraf için fiyat değişik olabiliyor. Duruma bağlı olarak Riot ya da bir marka indirim yapabiliyor. Siz de bu indirimleri bekleyip alabilirsiniz. Ayrıca LoL 10.19 Yama Notları hakkında olan yazımıza bir bakın derim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here