Strateji Oyun Önerileri Listesi Güncel 2020

0
137
Strateji Oyun Önerileri

Strateji Oyun Önerileri yeni oyuncular için merak edilen bir kısım. Bizde herkes için uygun olabilecek ve başarılı biçimde yapılmış keyifli üç adet oyunu derledik. Oyunlar hakkında kısa bilgiler verdik. Genel anlamda liste hakkında önemli bilgileri sizler için giriş kısmında toparladık.

Strateji Oyun Önerileri

İlk olarak bu liste kişisel bir listedir ve herkes beğenmek zorunda değildir. Listemizi yeni nesil strateji oyunları ağılıklı kurduk. Elbette eskilerden efsane kategorisinde bulunan bir çok strateji oyunu ortaya çıkacaktır. Ancak biz son zamanlarda çıkan ve oyuncular tarafından beğenilen oyunları bulup sizlere sunduk. Ayrıca PC oyun tavsiyeleri hakkında bir yazı bırakıyorum, bir bakın derim.

Strateji Oyun Önerileri
Age of Empires II

Age of Empires II: Definitive Edition

Eski serisinden olan ve en çok beğenilen oyununun yeniden düzenlenip daha güzel görüntü ile tasarlanmış olan Age of Empires oyunu diyebilirim. Başlangıç için oldukça güzel bir oyun diyebilirim. Ayrıca ekstra paketleri ile güzel hikayeleri oynayabilirsiniz. Bu hikayeler gerçek hikayelerden alınarak yapılmış oluğu için gayet keyifli oluyor. Oyunu almak istiyorsanız 56,25 TL ücret ile Steam üzerinden alabiliyorsunuz.

Heart Of Iron  IV

Son zamanlarda en çok zevk aldığım strateji oyunu olarak söyleyebilirim. Hem de dünya savaşları dönemini ele aldığı için istersen Osmanlı ile istersen Nazi dönemi Almanya devletini falan seçip oynayabiliyorsunuz. Dünyayı tamamen ele geçirmek için bütün imkan ve taktikleri kullanmalısınız. Oyunu Steam üzerinden 59 TL fiyat ile satılıyor ama şuan bir indirim var 14,75 TL alabilirsiniz. Strateji Oyun Önerileri arasında benim favori oyunum diyebilirim.

Sid Meier’s Civilization® VI

Strateji Oyun Önerileri arasında en az beğendiğim oyun diyebilirim. Sıra tabanlı aksiyona sahip olan bu oyun kendi medeniyetinizi kurup yeni bir kültürü geliştirerek kendi hikayenizi yazıyorsunuz. Oyun Steam üzerinde 219 TL olarak satılıyor ama şuanda indirim olduğu için 54,75 TL fiyatı ile alabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here