Oyunoxs&Valorant Birliği 7500VP Ödüllü Valorant Turnuvası Fikstürleri

0
123

Hepinize merhaba Oyunoxs okurları ve Valorant Birliği üyeleri. Sizler için bu yazıda turnuvadan bahsedip kuralları söyleyeceğiz. Fikstürü nasıl takip edeceğinizi ve quiz bölümünü nasıl yapacağınızı anlatacağız. İyi okumalar.

Turnuva Hakkında

Turnuvayı Oyunoxs sitesi ve Valorant Birliği beraber düzenlemekte. Toplamda 32 takımın katılacağı bu turnuvada büyük çekişmeler olacağa benziyor. Toplamda 3 adet turnuva düzenleyen Valorant Birliği bir önceki turnuvalarında güzel işler çıkartarak oyuncuları memnun eden turnuvalar düzenlediler. Düzenledikleri diğer turnuvalarda olduğu gibi bu turnuvada da ödül kazanan takıma kişi başı 1250 VP verilecek. Ayrıca bu turnuvada bir de Quiz kısmı olacak ve bu Quiz’de en çok doğruyu yapan kişi 1250 VP’nin sahibi olacak. Güzel bir turnuva olmasını diliyoruz. Turnuva kurallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Valorant Birliği Oyunoxs Ortak Turnuvası

Quiz Hakkında

Quiz bölümü diğer turnuvalarda olmayan ancak bu turnuvaya eklenen bir kısım olacak. Bu kısımda sizlere 15 adet soru sorulacak. Quiz sorularının cevapları yalnızca www.oyunoxs.com’da bulunmakta. Süreniz 45 dakikadır.   Quiz 100 puan üzerinden değerlendirilecektir. Çözdüğünüz sorunun puan değeri sağ üstte yazmaktadır. Quiz’i yalnızca 1 kez çözebilirsiniz. Fake mail adresleri ile 2. kez çözmek yasaktır! Yakalandığı durumda diskalifiye edilecektir.

Fikstürü Nereden Takip Edebilirsiniz?

Fikstür sitemizde paylaşılacak ve her maç bittiğinde otomatik olarak güncellenecektir. Turnuva maçlarını buradan takip edebilirsiniz. Güzel başarılara imza atan Valorant Birliği ile daha fazla turnuvalar yapma dileğiyle umarız güzel bir turnuva olur. Herkese şimdiden iyi eğlenceler..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here