VALORANT Türk Ajan Yakında Geliyor. İşte Yeni İpuçları!

0
50
Valorant türk ajan

Tekrardan selamlar sevgili Oyunoxs okurları. Herkesin heyecanla beklediği o Valorant Türk ajan yakında geliyor! Riot Games, taktiksel 5v5 FPS oyunu VALORANT’a  bir yeni ajan eklemesi bu sefer Türkiye’den oluyor. Riot Games’in yayınladıkları haricinde ortaya çıkan bir sürü sızıntı, görseller ve videolar var. Dilerseniz vakit kaybetmeden tüm ipuçlarını inceleyelim.

Valorant’ın Yeni Ajanı Yolda

Günden güne popülerliğini ve ismini oyun sektöründe duyurmaya devam eden VALORANT; gerek yeni güncellemeleri olsun gerekse uluslararası turnuvalarıyla hızla büyümeye devam ediyor. Riot Games VALORANT ekibi ise bu zamanda boş durmuyor ve oyuna yeni haritalar, kozmetikler, etkinlikler ve en önemlisi ajanlar çıkarmaya devam ediyor. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız yeni Valorant ajanı Türkiyeden. Ajana dair ilk ipucu Brimstondan:

Ajanlar, Genel merkezde haberler hızlı yayıldığından kısa keseceğim. Kısa süre önce karşılaştığımız güvenlik tehdidi yalnız ve bağımsız bir hedefti. Kendis dün gece Türkiye’deki özel timimizin operasyonları sonucunda yakalandı ve şu anda gözaltında. Bunun bizim için beklenmedik bir hamle olduğunu biliyorum ama ayrıca beklenmedik bir durumun içindeyiz. Herkesin gözlerini dört açmasını istiyorum. Yakında cevaplarımızı alacağız.

Valorant türk ajan
Dünya haritasındaki Türkiye işaretleri ise bir başka ipucu

Valorant Türk Ajan ‘ın Yetenekleri Sızdı!

valorant yeni ajan

İddialar ne kadar doğru olduğu bilinmese de geçtiğimiz günlerde karşımıza çıkan bu sızıntı görsel yeni ajanımıza ait olabilir. İşte yetenekleri ve açıklamaları:

 • ~ Avcı (C) => İzleri takip edebilen veya farenizi hareket ettirerek kontrol edilebilen bir yaratık gönderin. Bir düşmana ulaştıklarında 3 sn boyunca düşmana yakın görüş sağlayacak.
 • ~ Ele geçir (Q) => En fazla 1.5 sn havada kalacak bir küre kuşan ve yere çarptığında yarıçap içindeki düşmanlar merkeze çekilir, hasar ve kör etkisi alır.
 • ~ Perili (E) => Havada kalacak ve sonra yere çarpacak bir küre kuşanın ve ateşleyin. Sonra tekrar havaya yükselerek görünmez bir göze dönüşecek. Göz rakipleri görürse düşmanlar zayıflatılacak ve belli bir süre izlenebilecek.
 • ~Gece Düşmesi (X) => Karanlık bir sis dalgası gönderin. Sis bir düşmana çarparsa kör, çekilmiş ve çürümüş(zayıflar) olacaktır.

Onun İsmi ”FADE”

Yeni ajanımızın isminin Fade olduğu Riot’un resmi hesaplarından duyuruldu ve Sova da dahil olmak üzere operasyona katılan tüm ajanların videoları tamamlandı. Önümüzdeki yamalarda gelmesini beklediğimiz ajanın tüm bilgileri karşınızda:

 • Menşei: Türkiye
 • Kod adı: BountyHunter
 • Adı: Fade
 • Tür: Radyant
 • Cinsiyet: Kadın
 • Rol: Öncü
 • Üyelik: VALORANT Protokolü

Bu yazımızda size yeni ajanımızı ve verilen ipucularından bahsetmeye çalıştık. Ayrıca Valorant İade süreci ile ilgili yazımızı kontrol edebilirsiniz. Oyunla kalın. Hoşçakalın.

(50) VALORANT YENİ AJAN REPLİKLERİ YETENEKLERİNİ KESİNLEŞTİRİDİ! – YouTube

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here