Paralives Ne Zaman Çıkacak? The Sims Geekleri Buraya!

0
150
Paralives ne zaman çıkacak

Hepinizin bildiği gibi Hayat-strateji simülasyon oyunu denildiğinde akla ilk gelen The Sims olur. Paralives duyulduktan sonra Herkesin aklında tek soru paralives ne zaman çıkacak? 2020 yılı Ekim ayında çıkacağı tahmin edilen Paralives oyunu, yıllardır tahtı sallanmayan bu sebeple de kullanıcıları tarafından kendini yeterince geliştirmemekle suçlanan The Sims ‘i tahtından edebilecek mi?

Paralives nedir? Paralives ne zaman çıkacak ?

paralives türkçe
Evcil hayvanlarla iç içe.

Paralives en basit anlatımı ile yaşam simülasyon oyunudur. Oyuna verilen ismin İngilizcede paralel ve hayat kelimelerinden geldiğini söyleyebiliriz. Paralives bir indie game yani EA gibi büyük bir şirket desteği ile yapılmıyor buna rağmen oldukça fazla detayı var. Paralives size evinizi, hayatınızı , işinizi ve daha bir çok ayrıntıyı kendi beğenilerinize göre tasarlayabileceğiniz bir evren modeli sunmaktadır. Paralives hala yapılmakta bir oyun, henüz demosu, betası, alphası ve build’i  yok yani görmüş olduğunuz şeyler daha en temel görüntüler ve bu halde bile Sims kitlesinden yoğun ilgi görüyor. Her ne kadar yapımcısı Alex Massé The Sims’e rakip olmak ve olmamakla ilgili bir açıklama yapmasa da oyunda varolacağını söylediği en belirgin özellikler yıllardır The Sims oyuncularının oyuna gelmesini istediği ve gelmemesinden de şikayet ettikleri özellikler. Peki o özellikler nelerdir?

Ek Paket Yok!

Alex Massé Paralives da ek paket sisteminin olmayacağını, oyunu bir bütün halinde çıkarmayı planladıklarından bahsetmişti. Yani Sims’te alışık olduğumuz aşırı pahalı ek paketlere Paralives oyununda gerek kalmayacak. The Sims serisinin aksine oyuncunun özgürlüğü ve yaşamdaki gerçekçilik odaklı bir oyun olarak karşımıza çıkacak oyunda, ek paketler olmadan da keyifli bir oyun sürebileceğimiz iddia ediliyor.

Açık Dünya !

Paralives yapım ekibi oyuncuyu oyunun her alanına dahil edeceğini vaad ediyor. Parafolklarımızın bir yerden bir yere gidişlerine ve araba kullanışlarına yükleme ekranı olmadan şahit olabileceğimizi bildirdiler.

Tamamen Kişiselleştirilebilir Yapılar ve Mobilyalar !

Paralives ne zaman çıkıcak
paralives maggie’s loft , Paralives ev dizaynları loft tasarımı.

Objeleri kenarlarından çekerek ya da tıklayarak renk paletindeki renklerini ve boyutlarını kendinize göre kişiselleştirebileceksiniz. Tuvalet kâğıdının hangi yöne doğru takılacağına bile oyuncular karar verebilecek.

Paramaker İle Gelişmiş Karakter yaratma!

Paralives vs The Sims
Maggie Paramaker trial

Parafolklarınızın boy uzunluklarını, göz renklerini, saçlarının ışıltılarını vb özellikleri tek tek kendiniz belirleyebileceksiniz.
Evcil hayvanlar,arabalar,atlar, mevsimler, ev olarak da kullanılabilecek yatlar, küçük su botları ve daha fazlası..

Paralives ile ikinci bir hayatı yaşamaya hazır mıyız? The Sims’i tahtından edebilecek mi?


Daha fazla oyuna sahip olmak istiyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz ; Steam Yaz İndirimleri Platform Oyunları (En İyiler) 2020!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here