Pastelink Net 1 PUBG Nedir? Ne İşe Yarar?

0
144

Pastelink Net 1 PUBG, PUBG Mobile ve daha bir çok oyun için oluşturulmuş ve o oyunlarla ilgili her konuda link paylaşımı yapılabilen bir sosyal platformdur. İnsanlar buraya her türlü linki koyabilirler ve bunu sizinle paylaşırlar. Özellikle son zamanlarda bu linklerde PUBG Mobile hilelerinin arandığını görmekteyiz. Sizler için bu sitenin neyin nesi olduğunu inceledik ve sonuçlarımızı sizler ile paylaşıyoruz.

Pastelink Net 1 PUBG

Google PUBG Mobile hilesi yaptığını iddia eden sahte sitelerden kurtulmaya başladı. Bu yüzden hile yaptığını iddia eden bu kişiler farklı bir yöntem geliştirdiler. Artık PUBG Mobile hilelerini Pastelink.net üzerinden paylaşıyorlar. Bu site kullanıcılarına özel linkler oluşturarak sayfalar oluşturmalarını sağlıyor. Bu siteyi kullanan kişiler oluşturdukları sayfayı isterlerse gizli, isterler ise açık şekilde paylaşabiliyorlar.

Pastelink Net 1 PUBG Mobile Hilesi nasıl yapılır

Ayrıca tercihlerine bağlı olarak isimlerini de gizleyebilmekteler. Hatta bazen ürettikleri içeriklere şifre bile koyabiliyorlar. Böyle bir site olduğunu keşfeden PUBG Mobile hilesi yaptığını iddia eden insanlar ise hemen işe koyuldular ve bu siteden sayfalar oluşturmaya başladılar. Bu linkleri ise sosyal medyada ki oyun gruplarında paylaşarak oyuncuları çekmeyi başardılar.

Asla İnanmayın!

Hile yaptığını iddia eden bu insanların %90’ı yalan söylemekte. Hile yaptığını söyleyerek prim kasmaya çalışan bu insanların sayısı piyasa da çoğalmaya başladı. Siz sakın bu yalanlara inanmayın. Gönderdikleri bağlantılara veya yazılara asla tıklamayın. Aksi taktirde Phishing(Oltalama Saldırıları) yöntemi ile kişisel bilgileriniz bu insanların eline geçebilir.

Hile Yapmak Oyundan Aldığınız Zevki Azaltır

Hiç fark ettiniz mi? Hile yapılabilen oyunlarda hile kullanan insanlar bir süre sonra oyundan soğurlar. Bunun nedeni ise çok barizdir. Bir oyundan zevk almanızın asıl sebebi oyun içinde ki başarılarınız veya kazandığınız şeylerdir. Ama siz her şeyi kazanır, her şeyi elde ederseniz zevk almanız için bir sebep kalmayacaktır. Ayrıca yaptığınız hileler ile online oyunlarda karşınızda ki kişileri de soğutursunuz. Bu yüzden hile kullanmak asla iyi bir seçim değildir. Ayrıca yakın zamanda Brawl Stars kupa hilelerinden bahsettiğimiz bir yazı hazırladık. Bu yazımızda da hile yaptığını iddia eden kişileri inceledik. İyi oyunlar evde kalın 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here