Pubg Antik Gizem Modu Geldi Yeni Özellikler Neler?

0
151

Bu yazımızda Pubg antik gizem modu hakkında araştırma yaptık. Yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğimiz bilgileri sizler için bu yazıda derledik. Pubg antik gizem modu hakkındaki tüm bilgiler!

Pubg Mobile Hakkında Genel Bilgilendirme

Pubg Mobile ekranınız herhangi bir yerine tuş atayarak ve o tuşlara basarak oynadığınız bir oyundur. Oyun Battle Royale (hayatta kalma) oyunudur. Oyun 100 kişi olarak başlar. Oyun alanı daraldıkça mavi bir gaz sizin canınızı götürür bu gazdan kaçarak alan içine girmeniz gerekmektedir. Oyunda birbirinden farklı haritalar ve oyun modları vardır. İstediğiniz haritada istediğiniz moda girip arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Bizim bugünkü konumuz oyuna 1 hafta kadar önce eklenen antik gizem modudur. Bu mod hakkında tüm bilgileri sizlere vereceğiz.

Pubg Antik Gizem Modu Nedir?

Pubg antik gizem modu, gizemli bir uygarlık temasıyla birlikte oyunu oynayan oyunculara tamamen yeni oyun içi etkinlikler ve özel ödüller sunan yeni bir antik gizem modu güncellemesi oyuna eklendi. Oyuncular bu yeni modda karşılaşacakları durumlar şu şekildedir.

Yeni Antik Gizem temalı oynanış, ana menüde yer alan Mod Seçimi ekranından seçilebiliyor. Bu yeni modu aktifleştiren oyuncular, Miramar ve Eranger haritalarında yer alan “Antik Gizem” yapısını keşfe çıkabiliyorlar. Bu devasa iki katlı yapı, her oyunda yer seviyesinde başlarken, sonrasında ise oyun çemberini takip ederek havalanıyor. Bu antik yapının yanı sıra oyuncular yeni oyun moduyla şu özellikleri deneyebiliyor.

  • Yeni Boss Savaşı: Yapının ikinci katında bulunan kapıyı açıp mekanizmaların ikisinide etkinleştirip gizli bossu çağırabiliyorlar. Bu bossu 7.62 mermisi kullanan silah ile öldürürseniz size kutudan groza ve awm ikilisini verecektir.
  • Küçük Harabeler: Oyuncular haritada rastgele yerleştirilen bu küçük harabelerdeki bulmucaları çözerek güzel silahlara sahip olabilirler.
  • Fresk Bulmacası: Oyuncular marifetlerini, bu yeni interaktif Antik Fresk bulmacasıyla test edebilirler.

Oyuncuların bu yeni çevreye uyum sağlamaları için Ra Savaşçısı, Nut Savaşçısı, Yeraltı Rehberi ve Mumya kostümlerinin yanı sıra sıkı ve tarz sahibi Altın Firavun Zırh-X de oyuncuların açması için bulunuyor. Ayrıca bu kostümler ilk defa, ek özelliklere kavuşmaları için altı seviyeye kadar yükseltilebiliyorlar:

  • Özel giriş ekranı hareketleri
  • Giysiye özel lobi hareketleri
  • Giysi görünüm yükseltmesi
  • Başlangıç Adası ve ölüm duyuru özel efektleri

pubg antik gizem modu

Yeni Arena Oyunu Kütüphane

Tamamen yeni Takım Silah Oyunu, Arena modu başlangıç silahlarıyla dörde dört bir oynanış sunuyor. Oyuncular rakiplerini yendikçe, silahları da güçleniyor. Son silah olan tavayı kullanan ilk takım ise Çorba Parası’nı kazanıyor. Takım Silah Oyunu, her hafta sonu, Cuma’dan Pazar gününe kadar oynanabiliyor. Oyun modunda sizlere rastgele silahlar verilip bu silahlarla adam vudukça silahınız değişiyor. 17 kişiyi öldürüp maçı kazanmak için 18. kişiyi tava ile öldürmeniz gerek bu dedikleri yapıp oyunu kazanabilirsiniz. Okuduğunuz için  teşekkürler. PUBG Mobile Avcı Kamuflajı Nerede Bulunur? isimli yazıyı buradan okuyabilirsiniz iyi günler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here