Pubg Liyakat Nasıl Yükseltilir? Liyakat Yükseltme Taktiği

0
156
pubg liyakat nasıl yükseltilir

Bu yazımızda mobil oyuncuların en sevdiği oyunlardan olan PUBG Mobile oyunundaki liyakat puanları hakkında araştırmalar yaptık. Yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğimiz tüm bilgileri sizler için derledik. İşte PUBG Liyakat Nasıl Yükseltilir? hakkındaki tüm bilgiler!

PUBG Mobile Hakkında Genel Bilgilendirme

PUBG Mobile ekranınız herhangi bir yerine tuş atayarak ve o tuşlara basarak oynadığınız bir oyundur. Oyun Battle Royale (hayatta kalma) oyunudur. Oyun 100 kişi olarak başlar. Oyun alanı daraldıkça mavi bir gaz sizin canınızı götürür bu gazdan kaçarak alan içine girmeniz gerekmektedir. Oyunda birbirinden farklı haritalar ve oyun modları vardır. İstediğiniz haritada istediğiniz moda girip arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Bizim bugünkü konumuz olan oyunda puan sistemi olan liyakat hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. İşte PUBG liyakat nasıl yükseltilir hakkındaki tüm bilgiler!

pubg mobile liyakat arttırma yolları

PUBG Mobile Liyakat Neden Düşer?

  • Takım arkadaşınızı ilk kez öldürdüğünüzde 10 liyakat kaybı yaşarsınız.
  • 7 günlük süreçte yine bu tarz bir aksiyonun içinde yer alırsanız 15 liyakat puanı daha kaybedersiniz.
  • Bundan sonraki her takım arkadaşınızı öldürdüğünüzde 30 liyakat puanı kaybedersiniz.
  • Hile açtıysanız ve bu durum tespit edildiyse 60 liyakat puanı kaybedersiniz.

Takım arkadaşını öldürmek ve hile açmak oyunda illegal eylemlerdir. Bu eylemleri yaparsanız liyakat puanınız düşer. Haksız kazanç bir işe yaramaz mesajı vermek istiyor oyun.

pubg liyakat nasıl yükseltilir

PUBG Mobile Liyakat Nasıl Yükseltilir?

Oyunun kendi sitesi üzerinden paylaşılan bir rehberde liyakat kasma için oyun içi başarı yeterli gibi görünüyor.

  • Maçta ilk 10 içine girmek +3 puan.
  • Maçta 10-50. sırada yer almak +2 puan.
  • Maçta 51-100. sırada yer almak +1 puan.

Oyun başarınıza bağlı olarak liyakat puanınız artar. Kaybettiğiniz 30 liyakat puanını 10 maçta ilk 10 içine girerek tekrar kazanabilirsiniz. Ama bu şekilde çok kolay bir şekilde liyakat puanınızı artırabileceğinizi söyleyemem çünkü bir maç 30 dakika sürse toplam 10 maç 300 dakika yapar bu dakika 5 saat demektir 5 saat gerçekten fazla bir süre bu yüzden liyakat puanınıza dikkat edin. Takım arkadaşınızı onun eşyalarını almak için öldürmeyin ve kesinlikle hileye başvurmayın çünkü hile tespit edilirse 60 puan düşersiniz 60 puan kasmak tam 10 saatinizi alır. “PUBG Mobile Taarruz Tüfeği Silahları arasında en çok hasar veren silah hangisi?” isimli yazıyı okuyabilirsiniz. İyi günler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here