PUBG Mobile Halloweeks Güncellemesi

0
106

PUBG Mobile , Cadılar Bayramı temalı PUBG Mobile Halloweeks adı altında oyuncular için yeni bir güncelleme yayınladı ve hatta yeni oyun modları ekledi. Tencent ve PUBG Corp. buna büyük bir güncelleme diyorlar. Ve büyük gibi görünüyor. Çünkü iki yeni oyun modu içeriyor. Biri kesinlikle bu güncellemeden sonra gerçekleşen Cadılar Bayramı içindir fakat ikincisi kalıcı bir oyun modu olacak gibi duruyor.

PUBG Mobile Halloweeks Oyun Modu

Amacınız aç zombi ordularıyla savaşmak ve sabaha kadar hayatta kalmak. PUBG MOBILEResident Evil 2 işbirliği sonrasında bu modu kaldırdı. Ancak, Tencent ve PUBG Corp.‘a göre bu modun tamamen yeni bir versiyonudur. Gelen cadılar bayramı için, Cadılar Bayramı temalı arka planlara ve canavarlara sahip olacak. Düşmanca insan grupları da eklendi. Bu yüzden zombilere ek olarak, oyuncular hayatta kalmak için mücadele eden düşman birliklerine karşı herhangi bir şekilde kendilerini savunmak zorunda kalacaklar. Düşman birliklerini yenmek oyunculara daha iyi ödüller kazandırabilir, bu yüzden onlardan kaçınmak yerine onlara saldırmak düşünmeye değer.

PUBG Mobile Halloweeks güncellemesi

Payload Modu Bu Ayın Sonunda Başlatılacak

Bu güncellemenin diğer büyük kısmı da yaklaşmakta olan Payload Modu‘dur. Bu, Cadılar Bayramı etkinliği bittikten sonra bile oyunda kalacak yeni bir moddur.

Oyuncuların helikopter almasını ve rakiplerine büyük zorluklar çektirmesini sağlayacak. Kendinize karşı dürüst olursanız, çok eğlenceli görünmektedir. RPG-7, M3E1-A ve M79 Bomba Atar gibi yeni payload silahları da olacak.

Bu modda oyuncular Süper Silah Kasalarına da erişim sağlayacak. Bunların etkinleştirilmesi üç dakika sürecek, ancak düzenli olarak ortaya çıkacaklar. İçeride oyuncular Payload silahları, airdrop silahları ve seviye 3 zırh gibi şeyler bulacaklar.

Payload Modu ayrıca bir takım arkadaşı geri çağırma özelliğinin yanı sıra hava saldırısı işaretçileri ve araç onarım paketlerine sahiptir. Her zaman olduğu gibi, güncelleme bazı optimizasyonlar ve muhtemelen bazı genel performans iyileştirmeleri veya hata düzeltmeleri içerecektir.

Oyuncular ayrıca çıkıntı yakalama özelliğinin olduğunu ve Desert Eagle’ın artık oyunda elde edilebileceğini fark edecekler. Desert Eagle mermi başına 62 hasarla oyundaki diğer tabancalardan daha fazla hasar verir, bu yüzden kesinlikle denemek ve ellerini almak isteyecekler.

Tamamlandığında, tüm yeni içeriği yükleyin ve kontrol edin. Sezon 9 Royale Pass da şu anda çalışıyor ve farklı kültürel savaşçılara dayanan çeşitli temalı kıyafetler ve öğeler içeriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here