PUBG Mobile Lite Redeem Code Nasıl Kullanılır? Güncel 2020!

0
305
PUBG Mobile Lite Redeem Code Nasıl Kullanılır Güncel 2020

PUBG Mobile Lite Redeem Code Nasıl Kullanılır? Güncel 2020! Başlıklı bu yazımızda PUBG firması tarafından yapılan mobil platformlar üzerinde bulunan normal mobil versiyonun daha hafifleştirilmiş grafikli ve mekanikli bir oyun yapısına sahip versiyonunda bulunan redeem kodlarının yapısını ve kodları inceledik. Ayrıca PUBG Mobil versiyonu için yaptığımız yazıya bakabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite Kozmetik Sistemi

Bu oyunun bir üst oyunu olan PUBG Mobile ile neredeyse aynı kozmetik sistemine sahip olan oyunumuz PUBG Mobile oynamak isteyip ama telefonu kaldırmayanlar için tasarlanmış bir oyundur. Genel anlamda kullanılan para birimlerini harcadığınız tek yer kozmetik ürünleridir. Görevler yaparak veya oyunlarda skorlu bir maç yaparak eşyalar almak için para falan kazanabiliyorsunuz. Bu paralar ile kutu açarak yeni giysiler yani kostümler ya da araç, silah, ekipman deseni çıkartma hakkınız var. Çıkarttığınız desenleri isterseniz dönüştürüp başka şeyler alabilmek hakkına sahipsiniz. Ancak ben size normal PUBG Mobile oynamanızı tavsiye ederim hem kalite hem de keyif olarak farkı görürsünüz.

PUBG Mobile Lite Redeem Code

PUBG Mobile Lite Redeem Code Nedir?

PUBG markasının yaptığı bu sistemsel yapı daha çok influncer (içerik üreticisi) gibi kesimlerin kullanması için yapılmış bir düzenlemedir. Bu düzenlemede belli başlı ilginç sayı düzenlerinden oluşan kodlar bulunmaktadır. Bu kodlar bahsi geçen redeem kodlarının ta kendisidir. Bu kodları oyun içerisinde bulunan mağaza bölümünden satın alabilirsiniz. Bu kodları kendiniz kullanabilirsiniz ya da birine vererek kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu kodu girdiğiniz zaman size bir item yani eşya verir. Bu eşyalar ise ya bir kıyafet ya da bir desen tarzı kozmetik ürün vermektedir.

Redeem Code Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile sistematiğine bakarsak eğer kendi sitesi üzerinden girip karakter ID numaranızı öğrenmeniz gerekir bu numara ile sitesine girerek kendi karakter ID numaranızı girip redeem kodunu girip bot olmadığınızı onaylayarak kod aracılığı ile verilecek olan hediyeyi hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Genel yapı olarak bu oyunla PUBG Mobile aynı temelli olduğu için büyük ihtimalle aynı biçimde yapılmış bir sisteme sahip olabilir ya da eski versiyonu ise uygulama üzerinden girerek bakıp kodu girme olarak yaparsınız. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here