Ruined King A League of Legends Story Duyuruldu…

0
124
Ruined King A League of Legends Story Hakkında

Ruined King A League of Legends Story Duyuruldu… League of Legends’ın yapımcısı Riot Games 10. yıl etkinlikleri kapsamında “Riot Forge” ismiyle bir kurum oluşturduklarını ve bu kurumun küçük ve bağımsız oyun firmalarını destekleyerek League of Legends evreninde geçen oyunlar yapmalarını sağlayacaktı. Böylece League of Legends evrenini daha geniş kitlelere yayma imkanlarına sahip olacaklar. Bu projenin ilk ürünü olan Ruined King oyunu ne zaman çıkış yapacak? Oyun hangi türde olacak? Ne kadara satılacak? Hangi platformlardan oynanabilecek? Sizler için bütün bu soruların cevaplarını araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Ruined King A League of Legends Story Nedir?

Oyunun Steam sayfasındaki açıklamada şunlar yazıyor;

Afet’e Karşı Dur – Bu sıra tabanlı, hikâyesiyle oynayanı içine çeken rol yapma oyununda League of Legends şampiyonlarından oluşan bir grup kur, Bilgewater’ı gez ve ölümcül Kara Sis’in sırlarını ortaya çıkarmak için Gölge Adalar’a yelken aç.

Oyunun türleri olarak ise “Rol Yapma Oyunu, Bağımsız, Fantezi ve Sıra Tabanlı Savaş” olarak belirtilmiş. Oyunun çıkış tarihi “2021’nin ilk ayları” olarak belirtilmiş ancak net bir tarih verilmemiş. Oyunun fiyatı hakkında da şu an için hiçbir bilgilendirme bulunmamakta. Oyun hakkında bildiğimiz birkaç şeyden biri ise hangi platformlara çıkış yapacağı, bu platformlar ise sırasıyla;

  • PlayStation 4
  • PlayStation 5
  • Xbox Series S
  • Xbox Series X
  • Nintendo Switch
  • Steam
  • Epic Games Store

Ruined King A League of Legends Story

Airship Syndicate Hakkında…

Oyunun yapımcısı Airship Syndicate ise 2014 yılında kurulmuş, Amerikalı bir oyun şirketidir. Daha önceden yaptığı oyunlar ve Metacritic puanları ise;

  • İlk oyunları olan Battle Chasers: Nightwar, PC için 78 puan almış ve
  • 2019 yılında çıkan Darksiders Genesis oyunu ise PC için 77 puan almıştır.

Ruined King A League of Legends Story Oyunu

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Riot Games’in ilk çevrimdışı oyunu ve Riot Forge’nin ilk ürünü olacak olan Ruined King A League of Legends Story oyununu sizler için araştırdık. Eğer Riot Games’in yeni kutu oyunu Tellstones Nedir? Nasıl oynanır? isimli yazımıza bakmadıysanız, buradan bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here