Streamer Life Simulator Sistem Gereksinimleri!

0
158
Streamer Life Simulator Sistem Gereksinimleri

Birçok yayıncı tarafından oynanan ve Youtuberlar tarafından oldukça oynanmaya başlamış yeni nesil bir simülasyon oyunudur. Yakın zamanda piyasaya duyurulan bu oyun daha önce yayımlanan Streamer Daily Simulator oyunu ile karşılaştırılmıştı. Şimdi sizlerle hem oyunu hem de Streamer Life Simulator sistem gereksinimleri ve önemli detayları inceleyeceğiz.

Streamer Life Simulator Hakkında Genel Bilgi

İlk olarak oyunumuz 2020 yılının ağustos aylarının sonlarına doğru Steam üzerinde çıkış yaptı. İlk çıkış yaptığı zaman oyun içerisinde birçok bug yani oyun hatası bulunuyordu. Bu hatalar nedeni ile yayıncılar ve diğer içerik üreticileri şikayetçi olmuştu. Daha sonrasında ise sorunları hallettiler ve herkes tarafından keyifle oynanan bir oyun oldu. Şu an yalnızca Windows üzerinden oynanan bu oyunu Cheesecake Dev isimli firma yapmış ve yayınlamıştır. Ayrıca bu firma Border Officer gibi güzel bağımsız oyunlara imza atmıştır. Bu arada eğer yeni bir oyun arıyorsanız yeni Türk yapımı Sabotaj oyununa bir şans verin derim. Buraya Sabotaj hakkında bir yazı bırakıyorum, bakabilirsiniz.

Streamer Life Simulator Sistem Gereksinimleri

Streamer Life Simulator Sistem Gereksinimleri

Steam üzerinde normal fiyatı olarak 32 TL ile satın alabilirsiniz. Eğer para konusunda sıkıntı yaşamıyorsanız 65,61 TL fiyata sahip olan dört oyun ile oluşturulmuş paketi alabilirsiniz. Hem paket halinde aldığınız zaman %25 oranında indirim ile aldığınız için güzel bir kar elde etmiş olursunuz. Üstelik çok yüksek bir sistem istemediği için çoğu bilgisayar üzerinden rahatça oynayabilirsiniz. Çok uzun olmasa da güzel vakit geçirmenizi sağlayacak bir oyun. Ayrıca bahsettiğimiz, yaptıkları diğer oyun paket içinde olan oyunlardan biri.

Minimum Sistem 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ya da daha iyisi
  • İşlemci: 2 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 ya da daha iyisi
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: 2.5 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 970/Radeon RX470 ya da daha iyisi
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Arkadaşlar eğer bu tarz simülasyon oyunlar ile aranız iyi ise bu oyuna bir şans verin ve oynayınca gayet keyifli bir oyun olduğunu anlayacaksınız. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here