Valorant Beta Key Nasıl Kazanılır? Twitch Drops Nedir?

1
130
Valorant Beta Key Kazanma

Valorant 7 Nisan 2020‘de kapalı beta olarak sunuldu, ancak henüz beta anahtarlarını kazanamayan bir sürü kişi var. Rekor kıran Twitch görüntüleme sayıları, erişmek için Twitch akışlarını izlemenizi gerektiren beta sürümünün hala çok talep edildiğini gösteriyor. Eğer hala Valorant Beta key düşürememiş veya nasıl düşürüldüğünü bilmiyorsanız aşağıdaki adımları dikkatlice takip edin.

Twitch Stream Drops’tan Valorant Beta Key Nasıl Kazanılır?

Bir Valorant beta key kazanmak için Riot hesabınızın olması gerekir, ama aynı zamanda hesabınızı Twitch’e bağlamanız gerekmektedir. Ayrıca, bu bölümde daha sonra listelenen bölgelerden birinde bulunmanız gerekir. Bir Valorant beta davetine katılmaya hak kazanmak için aşağıdaki  talimatları adım adım izleyin.

  • Bir Riot hesabı için kaydolun
  • Twitch için kayıt olun
  • Riot ve Twitch hesaplarınızı bağlayın ve Dropsların etkin olduğundan emin olun
  • Twitch üzerinden Valorant yayınlarını izleyin

Kapalı betanın ikinci haftasında Riot Key dağıtan yayınları genişletti. Başlangıçta yalnızca key kazandırabilmek için Riot tarafından özel olarak seçilen Twitch yayıncıları bunu yapabilirdi, yani erişim için belirli yayınları izleyebiliyordunuz. Fakat şu anda Beta sürüme erişimi olan bütün yayıncılar Valorant oynadıkları sürece Beta Key kazandırabiliyorlar. Bu Valorant Key düşürme ihtimalinizi arttırmaz fakat farklı opsiyonlar sunar. Ayrıca Twitch , insanların anahtarlarını farm yapmak için 7/24 oturumlarını açık bırakmasını önlemek için kurallarını güncelledi.

Valorant Beta Key ile ilgili Riot Games açıklama yaptı

Bu ilk beta ABD, Avrupa, Kanada, Rusya, Türkiye ve BDT ülkelerindeki oyuncularla sınırlı olacaktır. Daha sonra daha fazla bölge desteklenebilir, ancak Riot bunun “mevcut COVID-19 salgını ile birlikte bekleyen gelişmeler” olduğunu söyledi. Valorant’ın resmi web sitesindeki duyuru bölümünde daha fazla bilgi bulabilirsiniz .

Valorant Beta Key Düşürme

Bir Key Almak için Ne Kadar Valorant Yayını İzlemem Gerekir?

Riot’a göre, kapalı bir beta davetine katılabilmek için yaklaşık 2 saatlik Valorant yayını izlemeniz gerekiyor. Uzun süre Valorant yayını izleyen kullanıcılar daha ağırlık verilir, bu da davet alma şansınızın artması anlamına gelmektedir. Ancak (Riot’un belirttiği gibi) “hala garanti edilmez”. Riot ayrıca, bazı hayranların endişelerini gidermek için kapalı beta yetkilerinin teknik düzeyde nasıl çalıştığı hakkında daha fazla ayrıntı sağladı. Ayrıca hayranlara bir teşekkür olarak “en çok ilgilenilen Valorant akışı görüntüleyicilerini” beta davetlerle manuel olarak ödüllendirme sürecine başladı.

Eğer bir key düşürmeyi başardıysanız ve gerekli bir programı kuramadık hatası alıyorsanız yazımıza bakmanızı tavsiye ederim.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here