Among Us Türkçe Yapma Var Mı? Yama Yapılıyor Mu?

0
235
Among Us Türkçe Yapma

Among Us Türkçe Yapma konusunda genel bir merak vardı. Biz de bu merakınızı gidermek için bu yazıyı hazırladık. Son zamanlarda birçok oyuncu tarafından oynanan ve özellikle Türk oyuncular için uygun özellikleri ile tercih sebebi olan bu oyun oyuncuların isteklerini karşılayabilecek mi?

Among Us Türkçe Yapma Var Mı?

İlk olarak bu kısımdan bahsederken bilgisayar sürümünü ele alarak anlatacağız. Klasik sürüm olan ve Steam üzerinden 10,50 TL fiyatıyla satılan versiyonunu inceleyelim. Oyun içerisine girdiğiniz zaman veya mağaza sayfasından baktığınız zaman dil destekleri kısmında Türkçe dil desteğini göremiyorsunuz. Genel anlamda yapımcılar dil desteği olarak dilimizi seçenekler arasına koymamışlar. Arayüz dahil olmak üzere hiçbir yerde Türkçe dil desteğini kullanamıyorsunuz. Biz ise alternatif bir çözüm yöntemi bulduk.

Among Us Türkçe Yapma

Among Us Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Bu yama işlemi için oyununuz Steam üzerinden alınmış olan versiyon olmak zorunda aksi halde yama yapılamayacaktır. İnternet üzerinden “Gamebiyo Among Us Tükçe Yama” diye aratın ve bu sitenin sayfasına girin. Site içerisinde bulunan sayfanın alt kısmındaki indirme butonuna basıp dropbox sayfasından dosyayı indirin. Steam uygulamasının dosya konumunu açıp orada Common kısmından Among Us içerisine girip dosyayı buraya atın. Sonrasında dosyayı çalıştırın. Çalışmaz ise ek bildi kısmına basıp çalıştır yapın. Anlaşmayı kabul edip klasik kurulum işlemi biçiminde ileri ileri diyerek kurulumu tamamlamış olursunuz. Sonra klasörü kapatıp oyuna girip rahat biçimde Türkçenin keyfini çıkarabilirsiniz. Among Us Türkçe Yapma yazımızın sonuna geldik. Ayrıca mobil oyun önerileri için bir yazı bırakıyorum bakın derim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here