Brawl Stars Colette Karakter Rehberi ve İnceleme

0
201
Brawl Stars Colette

Brawl Stars Colette yakın zamanda oyuna geldi ve Brawl Pass üzerinden premium versiyonu alırsanız karaktere sahip olmanız için pass üzerinden seviye yükseltmelisiniz. Bu karaktere sahip olduktan sonra karakteri nasıl kullanmanız gerektiği konusunda size yardımcı olmak için hazırladık.

Brawl Stars Colette Hakkında Genel Bilgi

Tatlı gibi görünen ama aslında şeytan olan bu karakterimiz elinde bir çeşit kitap tutmaktadır. Yamuk duran ayakları ve sivri dişleri onu biraz daha ürkütücü bir yapı içerisine sokmuş. Göz yapısını ise bizim korku filmlerinde içine cin kaçmış insan gibi tasarlamışlar. Dövüşçü tarzında olan ve kromatik değere sahip olan karakterimiz Pass üzerinden alınabiliyor. Ayrıca karakterimizin açıklaması şu şekildedir:

 Kimse vergiden kaçamaz! Colette, acımasız bir vergi memurudur ve düşmanların sağlık puanlarını toplar, ama kendine has yöntemleriyle…

Brawl Stars Colette
Brawl Stars Colette

İcra Saldırısı (Normal Saldırısı)

Düşmanına karşı bir atış saldırısı yapar ve düşmanın ne kadar çok sağlığı varsa, o kadar çok hasar verir. Doldurma hızı normaldir ve uzun menzillidir. Yaklaşık %37 oranında hasar vermektedir. Ancak özel hedeflere 1000 hasar vurmaktadır.

Tahsilat Zamanı (Süper Saldırısı)

Karakter ileri atılır ve geri döner bu sayede yolunda bulunan düşmanlara hasar verir. Bu hasar düşmanların maksimum sağlığına bağlıdır. Menzili çok uzun ve %20 oranında hasar verir. Özel birimlere ise 2000 vermektedir.

Özveri Aksesuarı (Gadgets)

Aksesuarlar karakteriniz 7. seviyeye ulaştığı zaman savaş kutularından o karaktere özel olarak düşmektedir. Her maç başına üç kere kullanma hakkınız vardır. Bunun özelliği ise bir sonraki atış düşmanların maksimum sağlığına göre olur ya da özel hedeflere iki kat hasar verir.

Brawl Stars Colette
Brawl Stars Colette görünüm ve bazı değerler.

Ağır Vergi (Yıldız Gücü)

Yıldız gücü karakter 9. seviyeye ulaştığı zaman savaş kutularından düşer. Etkisi oyun boyunca sürer. Saldırının isabet ettiği düşmanlar saldırının ulaşacağı en uzak noktaya kadar püskürtülür.

Vergi Zammı (Yıldız Gücü)

Süper gücü aktif olduğunda 5 saniye boyunca %10 kalkan alırsınız. Her hasar verdiğinde ise kalkanın koruması %10 artar.

Brawl Stars Colette Karakteri İpuçları

  • 3200 sağlığı ve normal hareket hızı ile ortalama özellikte bir dövüşçüdür.
  • Çoğu karakter ile uyumlu olacaktır.
  • Diğer karakterlerin çoğunu alt edebilir çünkü her karaktere ayrı bir hasar oranı bulunuyor.

Brawl Stars Colette yazımızın sonuna geldik. Ayrıca Brawl Stars Surge Rehberi hakkında yazdığımız yazımıza bakmanızı tavsiye ederim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here