Brawl Stars Eski Sürüm Apk Nasıl Yapılıyor?

3
282

Brawl Stars Eski Sürüm Apk Nasıl Yapılıyor? Başlığındaki bu yazımızda oyun global sürümüne geldiğinden beri oldukça popüler bir oyun olan Brawl Stars oyununun eski sürümündeki apk mod hakkında araştırma, yapılan eylem ve sonuçlarına baktık. Araştırdığımız tüm bilgileri sizler için derledik. İşte tüm bilgiler!

Brawl Stars Hileleri Hakkında Genel Bilgilendirme

İlk olarak elmas hileleri, oyun içi para hileleri, full hesap hileleri bu hilelerden bazılarıdır. Bizim bugün konumuz full hesap hileleri (diğer adı ile brawl stars  apk mod hilesi) konusunu ele alacağız. Bu mod hilesi oyunu kolay bir şekilde emek sarf etmeden bitirmek için tasarlanmıştır. Hesabınızda hiç oynanmamışken direkt içinde 1 milyona yakın elmas, 20.000 civarı bir oyun içi para olur. Ayrıca oyundaki bütün karakterler yıldız güçleri dahil hesabın içinde olur. Brawl Stars eski sürüm apk sunucuların içerisinde bir başka özellik olarak oyundaki çoğu kostüm mevcut oluyor. Brawl Stars hileli mod içinde gerçek oyuncularla maça giremezsiniz. Bu nedenle biraz sıkıcı olur.

Brawl Stars Eski Sürüm APK

Brawl Stars Gelişme Sistemi

Brawl Stars genelde pay to win (öde kazan) gibi bir oyun olarak gözüküyor. Genel olarak pay to win ama oynadığınız hesaba emek vermekte lazım. Sonuçta oyundaki dünya sıralamasındaki oyuncular günde 5-10 saat arası bu oyunu oynuyorlar. Ne kadar çok maç yaparsanız o kadar hızlı gelişirsiniz. Oyun zaten kupa sistemi üzerine kurulu olduğu için hızlı kupa kasmak gelişmenize katkı sağlayacaktır. Bunun dışında elmaslar ile kolayca gelişebilirsiniz. Elmaslar ile kolayca gelişmek üzerine bir sistem kurulu olduğuna inanan oyuncular da var.

Brawl Stars Eski Sürüm APK

Brawl Stars Apk Hilesi

Hile konusuna başvurmanızı tavsiye etmem. Hem telefon, tablet, bilgisayar vb. cihazlarınız güvenliği için bu konulara başvurmayın. Hiçbir oyunda kolay yoldan kazanmak yoktur. Her oyunun bir zorluğu vardır. Emek vererek bu zorlukları aşabilirsiniz. Bu nedenle bu tarz hile sitelerine veya başka kişilere hesap şifrenizi ve özel bilgilerinizi asla vermeyin. Hiçbir kişinin hakkını da yemeyin, emekleriniz ve çabalarınız sonucu olan hesaplarla keyifli vakit geçirmeye bakın. Kısaca oyunun tadını çıkarın. Okuduğunuz için çok teşekkürler brawl stars gems hilesi nasıl yapılıyor yazıya buradan ulaşabilirsiniz. İyi günler.

 

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here