Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitecek?

0
156
valorant savaş bileti ne zaman bitecek

Valorant’ın resmi çıkışıyla birlikte savaş biletinin de oyunla beraber geldiğini gördük. Kimimiz bu savaş biletini alırken kimimiz de almamayı tercih etti. Bugünkü konumuz ise valorant savaş bileti ne zaman bitecek. Bu konunun yanında savaş bileti içeriklerine de bakacağız.

Valorant Savaş Bileti İçerikleri

Her bölüm (Kıvılcım) kendi kısımlarına (1. Kısım) ayrılmıştır. Her kısım ise 10 parçaya bölünmüştür. Bu bölümleri geçtikçe ödülleri kazanabiliyorsunuz. Ancak ödülleri kazanmak için savaş biletini satın almış olmalısınız. Savaş biletini satın almak istemeyip ödül kazanmak isterseniz de her 5 bölümde bir bedelsiz ödül kazanabiliyorsunuz. Her parçada beş tane seçkin ödül bulunurken, bedelsiz ödüllerden bir veya iki tane bulunuyor. Seçkin ödüller arasında silahlara eklenti olarak takılabilen uğurlar, unvanlar, spreyler, profil resimleri ve skinli silahlar bulanmaktadır. 50. bölüme kadar tamamlamanız durumunda size 1 adet skinli bıçak verecektir. Seçkin Savaş Bileti’ni 1000 VP karşılığında açabilir, 300 VP vererek istediğin seviyeleri de hemen açabilirsiniz. Bu seviyeleri VP harcayarak açabilmek için Seçkin Savaş Bileti’ni almış olman gerektiğinizi de unutmayın. Bu özellik sayesinde Seçkin Savaş Bileti’ni süper hızlı bir şekilde tamamlayabilirsin.

 valorant savaş bileti ne zaman bitecek

Savaş Bileti Skinleri

Savaş biletini tamamladığınız zaman toplamda 13 adet skin sahibi oluyorsunuz. Bu skinler şu şekilde; Kingdom Bucky (Pompalı), Kingdom Spectre (Hafif Makineli), Özel Tasarım Bulldog (Otamatik Silah), Özel Tasarım Stinger (Hafif Makineli), Özel Tasarım Frenzy (İkincil Silah), Özel Tasarım Marshal (Keskin Nişancı), Kingdom Phantom (Otomatik Silah), Dot Exe Odin (Ağır Silah), Dot Exe  Ghost (İkincil Silah), Dot Exe Judge (Otomatik Pompalı), Dot Exe Vandal (Otomatik Silah), Kingdom Classic (İkincil Silah), Kingdom Bıçak. Bunların tamamını almak için günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak bölüm atlamanız gerekmektedir. Oyun oynayarak da EXP kasabilir ve bölüm atlayabilirsiniz.

Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitecek?

KısımSavaş bileti oyunun resmi çıkışı yani 1 Haziran ile başladı. Bitiş tarihi ise 4 Ağustos olarak belirlenmiş. Bir reddit kullanıcısının diğer savaş biletleri tarihi için tahmini şu şekilde:

  • 2. Kısım: 4 Ağustos – 13 Ekim
  • 3. Kısım: 13 Ekim – 12 Ocak 2021

Savaş biletini bitmesi ile birlikte yeni savaş bileti hakkındaki bilgiler için sitemizi takipte kalmayı ve E-Bültene abone olmayı unutmayın. PUBG Mobile Lite Bilgisayara Nasıl İndirilir öğrenmek isterseniz de bu yazıyı inceleyebilirsiniz. İyi oyunlar Oyunoxs okurları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here