Brawl Stars Kupa Hilesi Nasıl Yapılır? Güncel 2020!

25
824
Brawl Stars Kupa Hilesi

Brawl Stars Kupa Hilesi Nasıl Yapılır? Neden yapılır? Nasıl kullanılır? Bu yazımızda Brawl Stars oyunundaki kupa hileleri ve bu hilelerin yaptığı etkiden bahsedeceğiz. Ayrıca PUBG Mobile oyununda da hileler hakkında bir yazı yazmıştık o yazımıza da bir göz atmanızı tavsiye ederim. Brawl Stars hakkında ince ipuçlarından da bahsedeceğiz. Detaylarına geçelim.

Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars, Supercell firması tarafından geliştirilen ve yine Superccell firması tarafından yayınlanan mobil platformlara çıkmış bir video oyunudur. İlk olarak 15 Haziran 2017 tarihinde beta sürümü çıkmıştır. Küresel çıkış tarihi ise 12 Aralık 2018 olarak bilinmektedir. Ücretsiz yani Free to play kategorisinde bir oyundur. Tür olarak ise nişancı, çevrim içi çoklu oyunculu(online) savaş arenası olarak belirlenmiştir. Oyunumuz hem Android hem de İOS platformlarında bulunmaktadır. Oyunda bir çok farklı oyun modunun bulunmasının yanında birçok karakterde bulunmaktadır. Ülkemizde de oldukça popüler olan Brawl Stars arkadaşlarınızla veya tek başınıza keyifli vakit geçirebileceğiniz hoş bir mobil oyundur.

Brawl Stars Kupa Hilesi Nasıl Yapılır?

Brawl Stars Kupa Sistemi

Oyunumuzda her el kazandığınızda belli miktar kupa kazanırsınız. Her el kaybettiğinizde de belli miktar kupa kaybedersiniz ama genellikle kazandığınız kupa kaybettiğiniz kupadan fazla olmaktadır. Bir de bu kupaların kupa yolu sistemi vardır. Bu sistemde siz her kupa kazandığınızda ilerleme kaydedersiniz. Belli kupa noktalarında ise size hediyeler verilir. Örneğin, 2000 kupa olursanız Dynamike karakteri açılır. Mega kutular ve büyük kutular, altın hediyeleri de verilebilir. Dynamike karakterini merak edenler için Dynamike ise uzaktan bomba atma temelli bir karakterdir ama canı azdır. Bazı arkadaşlar bu kupa kasma işini kolayca yapmak için hileye başvuruyorlar şimdi bunlar hakkında konuşalım.

Brawl Stars Kupa Hilesi Nasıl Yapılır

Brawl Stars Kupa Hilesi

Oyunda kolayca kupa kasmak ve emek vermek istemeyen insanlar oldukça çok. Bu insanlar başkalarının hakkını yemekten korkmayan ahlaksız insanlar. Bu yetmiyormuş gibi bu hileyi yapacakmış gibi yapıp insanların hesap ve şifrelerini ele geçirip tehdit ediyorlar ya da direkt olarak hesaplarını çalıyorlar. Arkadaşlar lütfen hile peşinde koşmayalım ve bu yalancılara hesaplarımızı kaptırmayalım. İnsanların hakkına girmekten çekinelim. Unutmayın kimse bu dünyada yaptığı şeyin karşılığını almadan ölmez.

Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla ve keyifli oyunlarla.

25 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here