Brawl Stars Mutant Mod Apk Nedir? Nasıl Kullanılır?

1
385
brawl stars mutant mod apk

Bu yazımızda oldukça popüler oyun olan Brawl Stars’ın apk modu hakkında araştırmalar yaptık. Yaptığımız araştırmalar sonucu bulduğumuz tüm bilgileri sizler için derledik. İşte Brawl Stars mutant mod apk tüm bilgiler!

Brawl Stars Hakkında Genel Bilgilendirme

Brawl Stars Supercell şirketi tarafından 15 Haziran 2017 gününde piyasaya sürülmüştür. Oyun kupa ve karakter sistemi üzerine kurulu bir oyundur. İlk başlarda çok fazla oyuncuya sahip olmayan Brawl Stars son zamanlarda dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri olmuştur. Oyunumuzda karakterler ile savaşarak kupa kazanıyoruz ve oyundaki gelişimimiz bir hayli hızlanıyor. Ne kadar çok karakteriniz var ise o kadar hızlı kupa kasıyorsunuz. Oyunda oyunculuğun yanında şans faktörü de çok önemli çünkü oyunda karakterler kutulardan şans eseri bir şekilde size çıkıyor.

Brawl Stars Mutant Mod Apk Nedir?

Brawl Stars oyunun bir modu olan mutant mod hakkında size birkaç bilgi vereceğiz. Mutant mod tüm Brawl Stars karakterlerinin altın görünümlü olup çok fazla hasar vurmalarından oluşur. Kısaca mutant modun temeli altın ve fazla hasardır. Brawl Stars bu apk modları çok fazla sevmiyor ve bunların videosunu çeken kanallara telif atıp kanalları kapatıyor.

brawl stars mutant mod apk

Brawl Stars Mutant Mod Apk Nasıl Kullanılır?

Brawl Stars oyunun bu apk modu çok fazla güzel bir mod değildir. Mutant mod sadece oyundaki tüm karakterlerin altın olup çok fazla hasar vermelerinden oluşur. Mesela Brawl Stars oyunundaki Nita karakterini alırsanız birden fazla ateş atar ve aşırı fazla bir hasar verir. Bu hasar oyunda maksimum seviye olan Nita’nın 1120 hasar vermesine rağmen bu apk mod bu hasarı 10 katına kadar çıkarmış bulunmaktadır.

brawl stars mutant mod apk

Brawl Stars Mutant Mod Apk Nasıl İndirilir?

Brawl Stars mutant modu nasıl indirilir çoğu oyuncunun merak ettiği bir sorudur. Bu soruya biz bugün cevap vereceğiz. Bu apk modu indirmenizi tercih etmem çünkü bu linklerin telefon, tablet, bilgisayar vb. cihazlarınız güvenliği ve sağlığı için yüklememenizi tercih etmem. Hem oyunu daha güzel oynayabilmek için orjinal modu kullanmanızı tercih ederim. Okuduğunuz içi teşekkürler. Brawl Stars Mortis Karakter Rehberi ve İnceleme isimli yazıyı buradan okuyabilirsiniz. İyi günler.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here