Brawl Stars Oynarken Dinlenecek Şarkılar…

0
155
Brawl Stars Oynarken Dinlenecek Şarkılar Listesi

Brawl Stars Oynarken Dinlenecek Şarkılar… Mobil oyunlar arasında en popülerlerinden bir oyun olan Brawl Stars oynarken müzik mi dinlemek istiyorsunuz? Ama hangi müziği dinleyeceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman bu yazımız tam sizin için! Sizler için Brawl Stars oynarken dinleyebileceğiniz şarkıları araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Brawl Stars Oynarken Dinlenecek Şarkılar…

Brawl Stars oynarken dinleyebileceğiniz şarkı önerilerimize başlayalım. İşte şarkı listesi;

  1. Brawl Stars (Trap & Dubstep Remix): DubstepGutter kanalında yayınlanan bu müzik 15 Milyon görüntülenmeye ulaşarak en popüler ve en sevilen Brawl Stars şarkıları arasında ilk sırada yer alıyor.

  2. Nita Song: Sonic W0W tarafından yayınlanan Nita Song 1,3 milyon görüntülenmeye sahip.

  3. Collette’s Brawl Star Rap Song: CRIM isimli kanal tarafından yayınlanan bu müziğin görüntülenmesi ise 564 bin.

  4. Summer Vibe: Bratu Art kanalı tarafından yayınlanan Summer Vibe 6,2 milyon görüntülenerek ve bunu 3 ay gibi kısa sürede yaparak yeni çıkan müzikler arasında en sevilenlerinden biri.
  5. Creature Of The Night: Dinco – Brawl Stars kanalı tarafından yayınlanan bu şarkı 824 bin görüntülenmeye sahip.

  6. Crow’s Brawl Stars Rap Song: CRIM isimli kanaldan yayınlanan bu şarkının görüntülenmesi ise 1,2 milyon.

  7. To Leon Brawl Stars Rap: Oglądaj jeśli chcesz isimli kanaldan yayınlanan bu müzik Lehçe ve 7,4 milyon görüntülenmeye sahip.

  8. Rap de Brawl Stars: AleROFL kanalında yayınlanan Rap de Brawl Stars İspanyolca ve 11 milyon gibi yüksek bir görüntülenmeye sahip.

  9. Million Trap Song: Bratu Art tarafından 2 hafta önce yayınlanan Million Trap Song neredeyse 1 milyon görüntülenmeye sahip. Listedeki en yeni Brawl Şarkısı ise Million Trap Song.

  10. Surge’s Brawl Star Rap Song: CRIM tarafından yayınlanan bu müzik 1 milyon görüntülenmeye sahip ve listedeki en popüler müziklerden biri.

Brawl Stars Oynarken Dinlenecek Şarkılar

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Brawl Stars oynarken dinleyebileceğiniz şarkıları sizler için araştırdık ve yazdık. Umarım müzik önerilerimiz hoşunuza gitmiştir ve müzikleri sevmişsinizdir. Eğer Brawl Stars oyununa yeni gelecek ve efsanevi olacak Amber karakterini yazdığımız yazımıza bakmadıysanız, buradan bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here