Zula Kaç GB 2020 Güncel Bilgiler!

0
128
Zula Kaç GB 2020

Zula Kaç GB 2020 yılında olan son durumunu ve gereksinimleri herkes tarafından merak konusu olmuştu. Hem de düşük sisteme sahip olan arkadaşlarımız için bu detaylar önemli bir yer kaplıyor. Bizde bu arkadaşlara rehber niteliğinde olması amacıyla bu yazımızı hazırladık ve Zula’nın nasıl bu noktaya geldiğini açıkladık.

Zula Kaç GB 2020?

Zula eski oyuncuları tarafından çok oynanması nedeni olarak düşük sistem ile oynanmasıydı. Şuan da bu nedenle bir çok oyuncu tarafından oynanıyor. Eskiden yani ilk çıktığı zamanlarda oyun daha yeni yeni bir forma girerken yaklaşık 1,5 veya 2 GB civarında bulunuyordu. Daha sonra Zula yapısında değişiklikler meydana geldiği için her geçen sürede bir miktar artarak ilerlemeye başladı. Bu ilerlemenin ardından depolama alanı olarak 3 katı civarı bir artış yaşadı. Bu nedenle şuan 7 GB civarında yer kaplıyor. Ancak tavsiye edilen saklama olarak yeni durumlar yaşanmasına karşın 10 GB olarak söyleyebiliriz.

Zula Kaç GB 2020
Zula Kaç GB 2020

Nasıl Bu Hale Geldi?

Zula çok güzel bir ilgi ve oyuncu kitlesi ile karşılanması nedeniyle yapımcıların yeni özellikler geliştirmesi için bir olanak sağladı. Ayrıca mikro ödeme yani oyun içi satın almalar sayesinde güzel bir gelir kaynağı elde ettikleri için yeni kozmetik içerikler eklemeyi oldukça fazla yapıyorlar. Ayrıca son zamanlarda Battle-Royale furyasına giriş yapmaya çalışan bir oyun olması nedeniyle ekstra bir sürü güncelleme ve yeni şeyler ekleniyor. Zula başlatıcısı üzerinden yeni gelen her güncellemeyi hızlı bir şekilde indirilip kurulması oldukça başarılı olmuş. İsterseniz dosyalara girip sizde ne kadar yer kapladığını inceleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Zula Kaç GB 2020 yazımızın sonuna geldik. Ayrıca Zula Pepsi kodları hakkında olan yazımıza bakmayı unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
İŞLETİM SİSTEMİWindows 7 / 8 / 10 32 BitWindows 7 / 8 / 10 64 Bit
CPUDual Core CPU 2.4 GHzDual Core CPU 3.0 GHz ya da daha iyisi
RAM2 GB4 GB ya da daha iyisi
EKRAN KARTIIntel HD Graphics 4000 / AMD Radeon R5 M320Graphics Intel HD 520 / Radeon R7 M260
SABİT DİSK4 GB İndirme, 8 GB Saklama Boyutu4 GB İndirme, 10 GB Saklama Boyutu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here