Epic Games 10 Eylül 17 Eylül Bedava Oyunlar

0
118
Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Epic Games bu hafta bedava olacak oyunlar neler? Epic Games Store tarafından 10 Eylül- 17 Eylül arası ücretsiz olacak olan oyunlar ve bu oyunların türleri, bu oyunların geliştiricileri ve dağıtımcıları kim, oyunlar hakkındaki bilgileri araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Epic Games 10 Eylül 17 Eylül Bedava Oyunlar…

Epic Games Store tarafından bu hafta ücretsiz yapılan oyunlar, Railway Empire ve Where the Water Tastes Like Wine, 10 Eylül saat 18.00’de ücretsiz olan bu oyunları 17 Eylül saat 18.00’e kadar para ödemeden alabilirsiniz. Peki Railway Empire ve Water Tastes Like Wine oyunlarının türlerini ve geliştiricilerilerini sizler için araştırdık ve yazdık. İlk olarak Railway Empire ile başlayalım.

Railway Empire

Gaming Minds Studios tarafından geliştirilen ve Kalypso Media tarafından dağıtılan Railway Empire 26 Ocak 2018’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için, 19 Haziran 2020’de ise Nintendo Switch için çıkış yaptı. Railway Empire bir demir yolu hattı kurduğumuz tek kişilik bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun Metacritic puanları ise şu şekilde;

  • PC için 74 puan,
  • PlayStation 4 için 79 puan,
  • Xbox One için 77 puan ve
  • Nintendo Switch için 74 puan almıştır.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Where the Water Tastes Like Wine

Dim Bulb Games ve Serenity Forge tarafından geliştirilen ve Good Shepherd Entertaiment tarafından dağıtılan Where the Water Tastes Like Wine 28 Şubat 2018’de Linux, macOS ve PC için; PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için ise 29 Kasım 2019’da çıkış yaptı. Where the Water Tastes Like Wine tek başımıza atıldığımız bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun Metacritic puanları ise şu şekilde (PlayStation 4 ve Xbox One puanları bulunmamaktadır);

  • PC için 74 puan ve
  • Nintendo Switch için ise 69 puan almıştır.

Epic Games Bedava Oyunlar

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Epic Games Store’un bu hafta ücretsiz dağıttığı oyunlar bu şekildeydi. Railway Empire ve Where the Water Tastes Like Wine oyunlarını Epic Games hesabınıza eklemeyi unutmayınız. Eğer dün gece gerçekleşen ve yeni oyunlar duyurulan Ubisoft Forward etkinliği hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here