Fornite Karakterleri Kaç Tane Skin Var?

0
338
fortnite karakterleri hakkında

Bu yazımızda Epic Games’in en popüler oyunu olan Fortnite Karakterleri hakkında inceleme yaptık. Oyunda toplam kaç karakter var? En çok kullanılan karakterler hangileri aradığınız tüm cevaplar bu yazıda. İşte tüm bilgiler!

Fortnite Hakkında Genel Bilgilendirme

Fortnite, Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen, Epic Games tarafından 25 Temmuz 2017’de yayınlanan nişancı, zombi oyunudur. Oyun, 4 kişiye kadar eşli oynanışa, sahip bir görev yapma oyunudur. Oyun, aynı oyun motoruna sahip Dünyayı Kurtar, Hayatta Kalma ve Kreatif adında üç oyun modunu içerir. Eylül 2017’de yayınlanan Hayatta Kalma modu sonrası oyunun popülerliği artmıştır. Fortnite, Hayatta Kalma modu dünyada popülerlik kazanmasından bu yana 125 milyon kadar oyuncuya sahiptir. Fortnite 2018 yılının en çok kazanan oyunu olmuştur. Oyun, oynaması ücretsiz konsol oyunlarının gelirini 2017 yılında yüzde 458 oranında arttırdı. Fortnite oyunun 2018 yılında 2,4 milyon dolarlık bir gelir elde ettiği bilinmektedir.

Fortnite Karakterleri Kaç Skin Var?

Fortnite oyununa 2017 yılından beri her sezon yeni skinler ekleniyor oyunda çok fazla skin var. Her sezon artmaya devam ediyor. Bu skinlerden birkaç örnek verecek olursak bunlar: Battle Hound, Chomp Sr, Cuddle Team Leader, Love Ranger, Raptor, Rex, Vertex, Alpine Ace serisi, Brite Gunner bunlardan bazılarıdır. Fortnite karakterleri güzel ve sevimli olmasından dolayıda bir kitle toplamıştır. Karakterlerimizin bazıları gerçek hayattan esinlenme bazıları ise tamamen hayal ürünü karakterlerdir.

Fortnite Hangi Sezon Kaç Gün Sürdü?

 1. Sezon: 49 Gün
 2. Sezon: 69 Gün
 3. Sezon: 67 Gün
 4. Sezon: 71 Gün
 5. Sezon: 76 Gün
 6. Sezon: 69 Gün
 7. Sezon: 84 Gün
 8. Sezon: 69 Gün
 9. Sezon: 84 Gün
 10. Sezon: 73 Gün
 11. 2 .Bölüm 1. Sezon: 128 Gün
 12. 2. Bölüm 2.Sezon : 118 Gün

fortnite karakterleri en çok kullanılan

Oyundaki sezonların toplam gün sayısı 957 gündür. Bu sürede 2 yıl 7 ay 2 hafta 3 gündür. Bu sürede oldukça uzun bir süredir. Bu süre içinde Fortnite kendini oldukça geliştirmiş grafikleri oldukça gelişmiş ve dinamik yapısıyla oyun dünyasında önemli bir yere sahiptir.

Fortnite Karakterleri Arasında En Fazla Kullanılanlar

 1. Sky Stalker
 2. Chomp Sr.
 3. Criterion
 4. Fate
 5. Black Knight
 6. Scoundrel/ Rapscallion
 7. Masked Fury/ Dynamo
 8. Wukong
 9. Magnus
 10. Leviathan

Oyunda en çok kullanılan Fortnite Karakterleri bunlardır. Fortnite İki Aşamalı Kimlik Doğrulama Nasıl Yapılır yazısını buradan okuyabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. İyi günler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here