Gamescom 2020 Duyurulan Oyunlar

0
121
Gamescom 2020 Duyurulan Oyunlar

Gamescom 2020 Duyurulan Oyunlar… Dün gece saat 21.00’de başlayan ve Geoff Keighley’ın sunduğu Gamescom 2020 etkinliğinde pek çok yeni oyun duyuruldu. Her türden ve her oyun platformuna oyun duyurulan etkinlik 2 saat sürdü. Sizler için duyurulan tüm oyunları toparladık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Gamescom 2020 Duyurulan Oyunlar

Gamescom 2020’de gösterilen oyunlar ve bu oyunlar hakkında bildiklerimiz;

       1. Scarlett Nexus: Bandai Namco tarafından geliştirilen oyun aksiyon rol yapma türünde yapılan oyun PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X için duyurulan oyunun çıkış tarihi ise henüz belli değil.

       2. Quantum Error: TeamKill Media LLC tarafından geliştirilen oyun bir uzay istasyonunda geçmekte. FPS türünde olan Quantum Error PlayStation 4 ve PlayStation 5 için            çıkışını yapacak. Çıkış tarihi ise henüz belli değil.

       3. Dirt 5: Yılların yarış oyunu olan Dirt serisinin yeni oyunu PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Google Stadia için 16 Ekim 2020’de çıkışını yapacak.

       4. Jurassic Park: Evolution Complete Edition: 12 Haziran 2018’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkan Jurassic Park: Evolution Nintendo Switch için ise 3 Kasım 2020’de çıkış yapacak.

       5. Call of Duty Black Ops Cold War: Call of Duty serisinin yeni oyunu için oyun içi grafikleriyle hazırlanmış bir sinematik paylaşıldı. Ayrıca Trabzon’da da geçecek Call of Duty Black Ops Cold War 13 Kasım’da biz oyuncularla buluşacak.

6. Unknown 9 Awakening: Reflector Entertainment tarafından duyurulan oyun doğaüstü güçleri olan bir kız olarak oynayacağız. Çıkış tarihi ve oyunun türü belli değil.

      7. Dragon Age 4: BioWare tarafından geliştirilen Dragon Age 4 için bir kamera arkası yayınlandı. Oyun için hiçbir şey belli değil.

8. Surgeon Simulator 2: Bossa Studios tarafından geliştirilen oyun dün itibarıyla çıkışını yaptı. Cerrah simülasyonu olan oyunu 4 kişiye kadar çok oyunculu olarak da bulabilirsiniz.

9. Bridge Constructor: The Walking Dead: Clockstone tarafından geliştirilen oyun simülasyon-bulmaca oyunu 2020’de geliyor. Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, PC, Android ve iOS için çıkış yapacak.

10. Little Nightmares II: Tarsier Studios tarafından geliştirilen oyun Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch ve PC için 11 Şubat 2021’de yayınlanacak. Bir oynanış fragmanı da yayınlandı.

11. Warhammer Age of Sigmar: Stormground: Gasket Games tarafından geliştirilen oyun sıra tabanlı strateji olarak 2021’in ilk aylarında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

     12. Crash Bandicoot 4: It’s About Time: Toys for Bob tarafından geliştirilen platform türündeki oyun 2 Ekim’de Xbox One ve PlayStation 4 için çıkış yapacak.

13. Outriders: People Can Fly tarafından geliştirilen üçüncü şahıs kamerasıyla oynanacak oyun  Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, Google Stadia ve PC için Aralık 2020’de çıkacak.

 14. Captain Tsubasa: Rise of New Champions: Bugün çıkacak olan Tsubasa oyunu için bir çıkış fragmanı yayınlandı.

15. Necromunda: Underhive Wars: Aksiyon-strateji türünde olan oyun 8 Eylül 2020’de çıkış yapacak. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.

Gamescom Duyurulan Oyunlar
Trabzon Belediye Havalimanı

16. Teardown: Mükemmel soygunu yapmayı deneyeceğimiz bu oyun bu yıl PC için çıkış yapacak.

     17. Star Wars Squadrons: 2 Ekim 2020’de yayınlanacak olan yeni Star Wars oyunu için bir oynanış fragmanı yayınlandı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gelecek.

18. Override: Super Charged Mech League: Aralık 2020’de yayınlanacak oyun aksiyon- dövüş türünde PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için gelecek.

19. Mafia: Definitive Edition: İlk Mafia oyunun yeniden yapımı olan Mafia: Definitive Edition PC, Xbox One ve PlayStation 4 için 25 Eylül’de geliyor.

20. Lemnis Gate: Bir FPS oyunu olan oyunun en ilginç yanı ise 20 saniyede bir döngünün olması. PC için 2021’de geliyor.

21. Lego Star Wars: The Skywalker Saga: Yeni Star Wars Lego oyunu 2021 yılının ilkbaharında gelecek.

22. Struggling: Dün itibarıyla çıkış yapan oyunun geliştiricisi Chasing Rats Games oyunun türü ise platform.

23. Age of Empires III: Definitive Edition: PC için 15 Ekim’de geliyor.

 24. Medal of Honor: Above and Beyond: Medal of Honor serisinin yeni oyunu VR olarak 2020 yılının sonlarında çıkış yapacak.

25. Ratchet & Clank: Rift Apart: Marvel’s Spider-Man oyunun yapımcısı olan Insomniac Games’in yeni oyunu PlayStation 5 için çıkış yapacak. 8 dakikalık bir oynanış yayınlandı, çıkış tarihi ise henüz belli değil.

Gamescom 2020 Duyurulan Oyunlar

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Gamescom 2020 etkinliğinde duyurulan tüm oyunlar bu şekildeydi. Eğer Epic Games 27 Ağustos- 3 Eylül tarihleri arasında ücretsiz olan oyunlara buradan bakabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here